2726
عنوان

واقعا جای مادر و مادرشوهرم عوض شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 42 پست

پسرات ناقل نبودن؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا پس از رو دوس داشتن و محبت نیست؟

نه

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2728

میدونم جاش نیس ولی الان پسرات ناقلن کاش نرن جایی الان رفتن خونه مامانت شاید اونم مبتلا کنن

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
پسرام حتما گفتن  بدونه هم زنگ نمیزنه  دوبار زایمان کردم حتی زنگ نزد بگه مردی یا زنده ای

دیگه مادرتو نوبره .یعنیدزایمان کردی کی بهت رسیدگی کرد

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜
عزیزم من ۱۴ روز مریض بودم مادرشوهرم شام ناهار صبحانه میفرستاد ولی مادرم ی زنگم نزد حتی شوهرمن گفتگفت ...

من از هیچکدوم انتظار ناهار و شام و اینا ندارم 

ولی همین که تند تند زنگ میزنه حال می‌پرسه واقعا خیلی خوبه و انرژی میده

عجب ادمی هستی تو 

کروتا داری بعد گذاشتی پسرات که ممکنه ناقل باشن برن خونه مادرت که اونم درگیر بشه واقعا برات متاسفم اونوقت از مادرت مینالی تو رسما قاتلی خودت خبر نداری

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
رفتت حیاطشون و برگشتن حتی دو دقیقه نکشید 

نزدیک هم هستین

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜
عجب ادمی هستی تو  کروتا داری بعد گذاشتی پسرات که ممکنه ناقل باشن برن خونه مادرت که اونم درگیر ...

عزیزم زود قضاوت نکن 

پسرام رو سپردم به باباشون تو ماشین بودن  

من نگفتم که برن 

رفتن دودقیقه تو حیاط وایسادن و برگشتن

2706