2733
2734

فقط چون طی یک عملیات فکر نشده اونو بدنیا اوردین فک میکنین صاحبشین نه اونم انسانه باید خودش واسه خودش تصمیم بگیره شما این حقد ندارین شما فقطططط می تونین راهنماییش کنین مثلا نمیزارن بری بیرون که جامعه پر از گرگه اگه پر از گرگه برای چی مارو اوردین که اول تو خونه خودتون زمدونی باشیم بعد خونه شوهر یه جوریم بچه های دخترا بزرگ میکنن انگار صاحبشونه 

چون مالکشوونن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هعی🤦‍♀️

آخه الان من بچم ۷ ماهس تماااااااام تلاشم رو دارم میکنم ک بهترین زندگی رو براش فراهم کنم برا اینکه شیر خشکی نشه و استخون خوب داشته باشه دارم بدن درد رو تحمل میکنم و بهش شیر میدم چیزایی ک خودم نداشتم رو براش فراهم کردم حالا بزرگ ک شد بخواد دوتا جا بهم احترام بزاره و ازم اجازه بگیره اینقدر براش سخته،میدونی چقدر بی خوابم چ قدر بدن درد دارم چقدر خسته هستم و وقتی شب تا صب هر ی ساعت بیدار میشه و شیر میخواد با لبخند بغلش میکنم و شیر میدم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

کدوم پدر مادر میخواد بچش بدبخت بشه فقط شاید طرز بیان رو بلد نباشن ولی حتی حیون هم ب فکر آسایش بچشه

کدوم پدر مادر میخواد بچش بدبخت بشه فقط شاید طرز بیان رو بلد نباشن ولی حتی حیون هم ب فکر آسایش بچشه

می دونم ولی اینکه نری بیرون تو خونه زندانی شی خوبه؟ سلامت روانی مهم نیست؟ فشارایی که یه دختر تحمل میکنه خیلی زیاده کاش پدر مادرا بفهمن

می دونم ولی اینکه نری بیرون تو خونه زندانی شی خوبه؟ سلامت روانی مهم نیست؟ فشارایی که یه دختر تحمل می ...

زندانی خوب نیست بهشون با احترام بگو اگه نمیزارید تنها برم بیرون خودتون من رو ببرید بیرون،دلم پوسیده ببریدم تو پارک قدم بزنم،تنها رو پشت بومم نمیزارن بری؟برو ی فنجون چای رو پشت بوم بخور راه پیدا کن و با احترام باهاشون صحبت کن خودت رو بهشون ثابت کن ک دختر زرنگ و خوبی هستی و ب راحتی گول نمیخوری

2738
زندانی خوب نیست بهشون با احترام بگو اگه نمیزارید تنها برم بیرون خودتون من رو ببرید بیرون،دلم پوسیده ...

نه بابا بیرون که میزارن با خودشون اینا که اوکیه با دوستامم میزارن ولی خ کم من دوست دارم مثه پسرا باشه 

نه بابا بیرون که میزارن با خودشون اینا که اوکیه با دوستامم میزارن ولی خ کم من دوست دارم مثه پسرا باش ...

🤔🤔🤔مثل پسرا بودن واسه دخترا عاقبت خوشی نداره ب عنوان ی دختر ک حسابی گشته میگم باور کن سینگل بودن بهترینه