2726

بله میشه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه تاپیک باحالی

ولی  هیچ کس نمیاد سوت و کوره 😂 خودم تو اینستا دیدم سبزی خوردن کاشتن میخاستم ببینم قلق هاش چیه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

داخل جعبه میوه بکار بهتر میشه از گلدون چندتا جعبه میوه داخلش ی روزنامه پهن کن خاک و کود بریز بذر بپاش سبز میشن بزار تو بالکن تراسی جایی آفتاب داشته باشه بعد با آبپاش اب بده

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              
وای وای منم امروز کلی راجبش تو اینترنت گشتم

خوب نتیجش چی بود خاک چی ؟ 

اندازه گلدون. نور .

و....

داخل جعبه میوه بکار بهتر میشه از گلدون چندتا جعبه میوه داخلش ی روزنامه پهن کن خاک و کود بریز بذر بپا ...

جعبه میوه که تهش سوراخه روزنامه اب بخوره خیس نمیشه و خاکا پاش پاش بشه ؟

خوب نتیجش چی بود خاک چی ؟  اندازه گلدون. نور . و....

خاک باید سبک باشه ...الان بهترین فصلش هست بذر ها باید ی ۸ ساعت حدودا تو اب خیس کنی بعد قبل کاشت نمش رو بگیری...باید دوبرابر اندازه بذر خاک روش پاشید و...

2706