2726
درکت میکنم ولی دیگه با گریه و زاری کاری نمیشه کرد شکر کن سالمه.تو باز یه پسر داری من فقط یه دختر دار ...

دست خودم نیس همش از خدا میخام اشتباه باشه هر چند جایی که رفتم درصد خطاش صفره 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
دست خودم نیس همش از خدا میخام اشتباه باشه هر چند جایی که رفتم درصد خطاش صفره 

منم تصمیم دارم دوتا پسر بیارم ۴تا بشن.اگه میتونی برو تعیین جنسیت کن.یا رژیم بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تصمیم دارم دوتا پسر بیارم ۴تا بشن.اگه میتونی برو تعیین جنسیت کن.یا رژیم بگیر

با رژیم و.کمک تقویم چینی پیش میرم 

من از بچه متنفرم ولی مجبورم خودم فدا کنم یه سوال ازت میپرسم اجی از نظر اقتصادی میتونی از پسش بربیای 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
با رژیم و.کمک تقویم چینی پیش میرم  من از بچه متنفرم ولی مجبورم خودم فدا کنم یه سوال ازت میپرسم ...

سلام ببخشید خوابم برد.والا تقویم چینی واسه من غلط از اب درمیاد.از نظر اقتصادی خب سخته همه چی گرونه.ولی من بچه دوست دارم.دختر دوست هستم ولی خیلی دوست دارم پسر هم داشته باشم ب خاطر حرف این و اون

2728
درکت میکنم ولی دیگه با گریه و زاری کاری نمیشه کرد شکر کن سالمه.تو باز یه پسر داری من فقط یه دختر دار ...

راستی ضربان قلب نی نیت چند بود

مال من ۱۶۴ هست....میگن احتمالا دختره 

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

شوخی میکنی؟  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
منم همینو بهم گفت حتی اینجا عکسشو گذاشتم همه گفتن پسره

رژیم داشین؟

ضربان قلب نی نی تون چقدر بود؟

رژیم داشین؟ ضربان قلب نی نی تون چقدر بود؟

نه رژیم نداشتم ناخواسته بود ضربانش تو ان تی 155

سلام ببخشید خوابم برد.والا تقویم چینی واسه من غلط از اب درمیاد.از نظر اقتصادی خب سخته همه چی گرونه.و ...

تقویم چینی برا دو تا قبلی و این یکی درست بود با اینکه از جمعیت زیاد و بجه متنفرم بخاطر پسرم و حرف مردم مجبورم بازم بیارم ایشالا خدا کمک کنه

ببخشید شما خونه به نامتونه یا مستاجرید شنیدم برا بچه سوم وام میدن 

تقویم چینی برا دو تا قبلی و این یکی درست بود با اینکه از جمعیت زیاد و بجه متنفرم بخاطر پسرم و حرف مر ...

والا خبر ندارم واسه زن داداشم دوماه پیش دوقلوها ب دنیا اومدن .داداشم میگفت پولم نمیرسه  یکمم زن داداشم اسراف میکرد یه پماد برای یه بچه دوروز نمیشد تموم میکرد.ما بی بی هم که دم ب ساعت عوض میکرد.اوناهم میگفتن وام میدن ولی نمیدونم چرا اقدام نکردن.ما مستاجر نیستیم  ولی خب توی یه شهر قریب هستم از خانوادم دورم و همیشه تنهام.شوهرم راننده ترانزیته

2706