2726
عنوان

خواهر شوهرم خیانت کرده من به شوهرم بد بین شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 130 پست
مادر شوهرم پیش شوهرم همش از هیکلم انتقاد می‌کنه میترسم روش تاثیر بزاره

چرا اون وقت؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=186864817]چرا اون وقت؟[/QUOTچرا چی 

از  هیکل تو چرا بد میگه؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
ن تا وقتی حرفه ابرو درمیون باشه اون زن دختر و خواهر شوهر ایشون هستش ابرو جیزی نیست که بریزه بشه جمعش ...

اگه خیانت بده برا زن و مرد بده، این که تو ایران فقط برا زن بده دلیل بر درست بودنش نیست، اگه یه مرد خیانت کنه کجا خونوادش بهش حتی حرف میزنن؟ دیگه چه برسه به این چیزایی که شما میگید

در ضمن اینکه ابرو چیه و چه حد و حدودی داره برا هر شخص و قبیله و منطقه ای متفاوته به خاطر همین یه چیزی به اسم قانون داریم که هرکس شخصی تصمیم نگیره، قانونی و شرعی هم این موضوع به خود اون زن و شوهر مربوط میشه، باز بگی پدر و مادر یه چیزی ولی دیگه برادر این وسط چی کارست؟ 

2728

[QUOTE=186865318]اگه خیانت بده برا زن و مرد بده، این که تو ایران فقط برا زن بده دلیل بر درست بودنش نیست، اگه یه مرد خ ...[/QUO

درست میگید خیانت بده چه زن چه مرد ولی به این فکر کنید ای خیانت زنا هستش زن اون آقا وشوهر خواهر شوهر من چه گناهی کردن ما زنا اگه یه کم هوای هم دیگرو داشتیم این اتفاقات نمیفتاد

به نظر من اگه همه زن ها وفادار بودن ریشه خیانت کنده میشد

درسته ربطی به من نداره ولی منکر اینم میشی که هیچ تاثیری تو زندگی من نداره

مگه به شوهرت شک داری؟ اینکه تربیت جفتشون یکیه آره بی تاثیر نیست ولی کارای اون نه چه تاثیری بذاره رو شما، اتفاقا شوهرت باید به زنا بدبین بشه و بترسه که ممکنه شما بهش خیانت کنی (دور از جون)

اگه خیانت بده برا زن و مرد بده، این که تو ایران فقط برا زن بده دلیل بر درست بودنش نیست، اگه یه مرد خ ...

کجای حرفم گفتم خیانت مرد مهم نیست الان موضوع خیانت این خانمه خیانت خیانته چه برای مرد چه برای زن منتهی وجهه خیانت زن درجامعه زشت تر دیده میشه خیر قانون حرفی نمیزنه ولی خیانت و هرزگی و خرابی  در هرقبیله در هرمکان منطقه حتی جتی حتی در خارج از کشور وجهه زشت و زننده ای داره هرکسی اینکارا میکنه ادم هرزه و بی ابرویی هست هردختر و زنی ناموسه  اول پدرو برادرش هست و شوهر و بچه و  خاندانش این ننگی نیست که بشه روش درپوش گذاشت این بی ابرویی تمامه هیچ توجیهیم نداره و نخواهد داشت کسی که چشم میبینده رو این بی ابرویی قطعا خودش هم بی ابرو هست قطعا بی رگه ناموس داشتم را نمیفهمه  

مگه به شوهرت شک داری؟ اینکه تربیت جفتشون یکیه آره بی تاثیر نیست ولی کارای اون نه چه تاثیری بذاره رو ...

فعلا که زنا هم خیلی عادی شده ولی جدیدا رابطه جنسیش باهام کم شده

بهم میگه سینه هات کوچیک هستن 

مردم پرو شدن