2737
2734

پروژسترون برای سقط تزريق نمیشه برای تنظیم هورمون ها تزریق میشه... و اصلا باعث سقط نمیشه 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

خانوما لطفا کمکم  کنید. چند ماه هست که پریودی هام نامنظم. برای همین دیروز رفتم متخصص برام آمپول نوشت تا مرتب بشه. گفت ابتدا یه تست بی بی چک بگیر اگه منفی بود آمپول رو تزریق کن. منم چون همش تو ذهنم بود که اصلا امکان نداره باردار باشم. امروز صب تست رو انجام دادم اما حواسم نیود که مثبت شده،(ینی دوتا خط افتاده) سریع انداختم سطل. امروز عصر هم رفتم آمپول رو تزریق کردم. همین الان یه دفعه  یادم اومد که دوتا خط ینی بارداری!!! حالا چیکار کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ماه قبل بیست روز از وقتم گذشته بود دکتره برام آمپول پروستروژن نوشت گفت اگه باردار هم باشی مشکلی ایجاد نمیکنه... گفت این آمپول باعث سقط نمیشه ... شما حتما ب پزشک مراجعه کنید 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

یعنی اگه نگران جنین هستین مشکلی ایجاد نمی کنه