2726

من یکمی علم دارم 

چون یه دوره چند ماهه رفتم 

حتما کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید بخونید ترجمه حمید پور

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
من یکمی علم دارم  چون یه دوره چند ماهه رفتم  حتما کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید بخو ...

مرسی گلم خوندم کتابشو تله شکست رو خیلی شدید دارم که اصلا نمی تونم خودم درمان کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی گلم خوندم کتابشو تله شکست رو خیلی شدید دارم که اصلا نمی تونم خودم درمان کنم

طرحواره شکست البته خیلی مرتبطه به تله محرومیت هیجانی و رها شدگی سعی کنید اون دوتا رو هم توجه کنید 

راستی کاربر اقا هستم

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
2728
طرحواره شکست البته خیلی مرتبطه به تله محرومیت هیجانی و رها شدگی سعی کنید اون دوتا رو هم توجه کنید&nb ...

سلام. با اجازه استارتر جان،

درمورد روان درمانی اگزیستانسیال هم مطالعه دارید؟ 

سلام. با اجازه استارتر جان، درمورد روان درمانی اگزیستانسیال هم مطالعه دارید؟ 

نه نمیدونم چی هست متاسفانه 

نه  طرحواره انزوا اجتماعی دارم البته اونم مربوط به شکسته

بعله ولی همه اینا به هم مرتبطه مثل چرخ دنده های یک ساعت 

عزیزم، من با یه روان درمانگر ، یک دوره گذروندم و ایشون رو تله هام کار کرد. مگه همه روان‌درمانگر ها ر ...

نمی دونم والاا اصلا رواندرمانگر نمیشناسم قبلا هم پیش مشاوره غیر حضوری رفتم که خوب بود ولی تو شهرمون دکتر روانشناس خوب نیست

چطور بود درمان شدین؟ ویزیت تلفنی دارن

ممنون.

خواهش میکنم 

ولی اگر داخل گوگل سرچکنید کتاب های زیادی در این زمینه هست چون اسمشم برام خیلی اشنا بود

خواهش میکنم  ولی اگر داخل گوگل سرچکنید کتاب های زیادی در این زمینه هست چون اسمشم برام خیلی اشن ...

بله. دقیقا عنوان یک کتاب هست که الان مشغول مطالعه اش هستم. 

میخواستم بیشتر بدونم. 🌹

نمی دونم والاا اصلا رواندرمانگر نمیشناسم قبلا هم پیش مشاوره غیر حضوری رفتم که خوب بود ولی تو شهرمون ...

ویزیت تلفنی دارن فقط.

خیلی حالم خوب شد. کلا زندگیم به دوبخش قبل و بعد از رواندرمانی تقسیم شد. البته من خیلی مسأله داشتم. خیلی.

ویزیت تلفنی دارن فقط. خیلی حالم خوب شد. کلا زندگیم به دوبخش قبل و بعد از رواندرمانی تقسیم شد. البته ...

چه خوب عزیزم لطف میکنید هر جا راحتین یا اینجا یا تو خصوصی برام اسم و شماره شونو بدین

2706