2726

یه پسرس روش کراش دارم به خدا باهاش تله پاتی دارم قبلا همسایمون بودن الان دیگه نیستن اون موقع ها که خونشون اینجا بود یه وقتایی یه حسی بهم میگفت برو دم پنجره میرفتم میدیدم اونم اومد بیرون یا هزار تا مورد شبیه این ولی اون موقع ها فکر میکردم چون همسایه ایم این چیزا طبیعین و هم خودمو قانع میکردم با اینکه خودمم میدونستم دارم خودمو گول میزنم ولی امروز بعد چند ماه که ندیدمش یعنی خیلی وقته رفتن اومدم آشپزخونه افطار حاظر کنم چشمم افتاد به پنجره دوباره انگار یه حسی گفت برو دم پنجره خدا شاهده پرده رو زدم کنار دیدم با ماشین رد شد فکر کننننن😬😬😬😬😬کسی میدونی علت اینا چیه؟؟خیلی برام عجیبه حالا شاید شما بگین دارم تلقین میکنم به خودم ولی واقعا انقدر از این اتفاقای عجیب افتاده که نگو

تله یچی عادیه

자신의 영웅이 되십시오.... 𝑷𝒓𝒐𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆𝒍𝒇 𝒕𝒐 𝒚𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆𝒍𝒇 𝒂𝒏𝒅 𝒏𝒐𝒕 𝒕𝒐 𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓𝒔 تامبویم:)     تایمه زایمانه خرگوشمه هرسوالی از خرگوشها داشتین میتونم جواب بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی هم به من گفته باهام تله پاتی داره ._.

یعینی چی واقعا؟ من نمیفهمم؟

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2728

نمیدونم 

ولی منم ی پسره هست ک البته روش کراش ندارم و خونشون تو محله ما نیست اما سه چار ساله ک حداقل نزدیک‌ ب ۳۰ بار جاهای مختلف دیدمش اشنا هم نیستیم😐

و امید از پیلہ هاے مردہ هم پروانہ مے سازد . ‌.🦋💫

احساسه دیگه من یادمع دوران نامزدی به نامزدم که مبگفتک خسته نباشی ازته دلم حسش میکردم 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

منم حدی با امیر تتلو خیلی تلپاتی دارم😐😂

کل روز نرفتم یوتیوب تا رفتم استوری گذاش😎😂

یه آهنگ قدیمی هم همه ش یه تیکه شو میخوندم تتلو هم تو استوری خوندش 😂😌

@sasasasasasasasa    

نیمه ی گمشده😂😎

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
من تا حالا با هیچکس این حسو نداشتم

من با آبجیم اینجوری ام

اکثرا همزمان نظر موافق داریم 

یا یه چیز به فکر هر دو میرسه

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706