2726
عنوان

میخوام فرار کنم از خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی خانواده ما از دورم مشخصه که مستعد دعوا و بحثه

چون خودتون خبر دارید فکر میکنین بقیه هم میدونن 

باور کن چند سال دیگه به این حرف خودت میخندی فقط اقتضای سنت هست

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2728
میشه یکم راهنمایی کنی من ۱۸ سالم شده و به سن قانونی رسیدم و میخوام اینجا کنکور زبان بدم چجوری میتونم ...

اول این که باید ترکی استانبولی در حدی بلد باشی ببین تو اینستا بزن محاجرت ترکیه به فارسی بزن میاد

حال ندارم تایپ کنم درخواست دوستی بدھ بعد جواب میدم

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
رفتم لعنتی بستس بخاطر کرونا 

خونه فامیل تو این کرونا رفتن هم کار خوبی نیست ...برو پشت بوم حیاط دیگه مغزم قد نمیده   

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی جان شرایطو نداری با یه مشاور صحبت کنی؟اخه یادمه یکی از همکلاسی هام که همسایمونم بود همیشه خونشون جنگ و دعوا بود این دختره هم سال کنکورش خیلی اذیت شد البته مشکلش خیلی حادتر بود مثلا پدره قاطی میکرد مینداختشون بیرون( پدرش اعصاب خیلی شدید داشت).خودش یواشکی رفت پیش مشاور بعد چن جلسه مشاور پدرو مادرشو خواست.دختره گف خانواده قبول نکردن مشاور خودش مستقیم زنگ زد خواستشون اوناهم رفتن الان وضعشون خیلی بهتره...بنظرم اگه بایه مشاور صحبت کنی خیلی خوبه.حتی اگه مشکل خانوادت حل نشد حداقلش اینه که تو یاد میگیری چجوری با این شرایط برخورد کنی که کمتر اسیب ببینی