2733
2739

3 ساله در پی درمانم تنبلی شدید و اندومتریوز دارم

شوهرم سالمه خدارو شکر

همش تو رویاهام خودمو با بچم میبینم

برام دعا کنید منم لذت مادر شدن رو بچشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاالله به حرمت این ماه دامنت سبز بشه عزیزم ♥🌹 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2738

من دیگه روانی شدم.. همین دیشب رفته بودم سر کمد لباسهایی ک برا نینیم خریدمو نگاه میکردمو هق هق گریه میکردم دکمه هاشو بازوبسته میکردم وباهاش حرف میزدم وهی زاااار میزدم .. اخر ازسردردشدیدنزدیک بود تلف بشم😪دیگه خسته شدم از سال۹۷ منتظرم. البته یکسالش جلوگیری داشتیم..

تنبلی تخمدان دارم همسرمم یه کمی ضعیف شده اسپرمش.. این ماه hcg زدم فعلاکه ۱۵.۱۶ روزگذشته پری‌نشدم ولی درداشو دارم

خدایا شکرت شکرت شکرت

ایشالله همین روزا مامان میشی 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

اندومتریوز دیر زایی میاره ولی نازایی نمیاره

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
منم نزدیک ۷ساله😔

عزیز دلم. من قبلا هر مشکلی داشتم میومدم گوگل و نی نی سایت سرچ میکردم... یادمه تایپیکای هم خوندم ک شمام بودین...

الهی ب حق ماه عزیز ک خدا زودتر دامنتو سبز کنه

منم در انتظار بچم😢 شوهرم مشکل داره

2706