2733
2734
عنوان

زگیل تناسلی وعفونت مکرر تا سرطان

2266 بازدید | 98 پست

سلام 

من ۲۳سالمه آخرین تست پاپ اسمیرم مربوط به سال ۹۷میشه که مشکلی نداشت واون سال من زخم دهانه  رحم داشتم که فریز کردم وبعدش باردارشدم و۹۸ زایمان کردم ولی تودوران بارداری عفونت مجدد سراغم اومد و  ول کن نبود دکترای زیادی رفتم کلی قرص وپماد که بیفایده بود ولی پاپ اسمیر ندادم تااینکه دوباره گفتن زخم داری اینبار بسوزون وسوزوندم ومتاسفانه برگشت عفونتم ودوباره تو سال ۹۹ حامله شدم ودرحال حاضرباردارم تااینکه اواخر اسفند امسال متوجه زگیل تناسلی شدم چون باردارم نمیتونم روند درمان رو شروع کنم زگیلام اکثراباواجبی ریز شدن ولی خب هنوز مونده که کامل از بین برن 

علایم عفونتم ترشحات سبز بدون بو و سوزش فقط موقع نزدیکی هیچ گونه علایم دیگه ای ندارم نه دل درد نه کمر درد نه خونریزی بعدنزدیکی هیچی 

بنظرتون چقدر ممکنه مبتلا به سرطان شده باشم 

اینم بگم فقط خودم زگیل زدم  

من وشوهرم نه اهل استخریم نه اپیلاسیون نه رابطه و... 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ایناها به کنار با سن کمت چه تند تندباردار میشی ☹️

بارداری دومم ناخواسته بود البته بهتره بگم خدا خواسته دعا کن برام سرطان نباشه دوسندارم بچه هام بی مادربشن 

ازمایش دادی ،

نه من باردارم تست اچ پی وی مثل پاپ اسمیره هیچ کدوم از راه های درمانی رو نمیتونم برم فعلا 

نه من باردارم تست اچ پی وی مثل پاپ اسمیره هیچ کدوم از راه های درمانی رو نمیتونم برم فعلا 

عزیزم...بعد از زایمان..که البته حتما باید سزارین کنی..چون اگه طبیعی زایمان کنی دراثر برخورد بچه با زگیل بچه هم میگیره..درثانی واکسن گارداسیل بزنی..ثالثا..شوهرتم باید ازمایش بده احتمالا اونم داره..شاید بدنش قویه زگیلا نزده بیرون..رابعا ترشح سبز رنگ فک کنم باکتریاییه اگه بو بده؟؟برو دکتر پماد چیزی بده..قرصای ایمن هستن که در بارداری بشه استفاده کرد...

نه عزیزم چه ربطی به سرطان داره انشاا... که سایت همیشه بالا سر بچه هات باشه دکتر رفتی برای زگیل؟

بله دکتر که گفت فقط لیزر اونم بعد زایمان 

برکه ی عزیزگفت باواجبی زگیلاشو ازبین برده منم دارم انجام میدم فعلا دوتا درشتاش ازبین رفتن و بقیه شونم ریز شدن 

عزیزم hpvباسرطان بهم مرتبطن 

2706