2733
2734
عنوان

خانوما کی کاپ قاعدگی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5460 بازدید | 222 پست
كاپ مشكلي نداره برات عزيزم دردات هم بيشتر نميكنه حساسيتت به نوار باعث ميشه عفونت بگيري و اون عفونت ...

دقیقا واسه همین دوس دارم کاپ استفاده کنم..ولی خب باکره ام..ربطی نداره ینی؟🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونی استفاده کنی ممکنه اسیب بزنه ب بکارتت

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا

اره ديگه ميره داخل واژن اسيب ميزنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

من توی اینترنت خوندم میگفت مجردا نمیتونن استفاده کنن

از طرفی خودم هم امتحان کردم ب یقین رسیدم ک مجردا اگ استفاده کنن بکارتشون پاره میشع

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
وای تگه اینجور باشه چه چیز محشریهبعد ی سوال  دیگه 🙈 چقدر طول میکشه تا قلقش دستمون بیاد و نشت ...

سه چهار بار بذاری میفهمی منم چون رحمم خشک بود اذیت شدم روان کننده بگیرم عادی میشه

2738
وای اگه اینجور باشه چه چیز محشریه بعد ی سوال  دیگه 🙈 چقدر طول میکشه تا قلقش دستمون بیاد و نش ...

چیز زیادی طول نمی‌شه دوسه روز اولو نوارم استفاده کن که نشتی نداشته باشی بعد دیگه باخیال راحت استفاده کن البته روزای اول باخونریزی زیاد باید حتما ۱ساعت یکبار تخلیه کنی وگرنه نشت میکنه .چون ازبس راحته ادم تنبلیش میاد تخلیش کنه اونموقه نشت میده

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.

با کل تعریفاتی که از کاپ شد...من ب همون پد راضیم...چقد چندش....تخیله کنی بشوری دوباره بزاریش...عین سر شیشه شیر

اه

چقد چندش 

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..

افسانه بکارت،استفاده کن چیزی به اسم پرده بکارت وجود نداره

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...