2726
عنوان

خدا لعنتت کنه کرونا بچه یه ساله😭😭

1004 بازدید | 55 پست

خانما میراث کوچولو دیدین بخاطر کرونا فوت شدن بخدا جیگر ادم اتیش میگیره کاش بلد بودم فیلمش براتون میزاشتم امشب همسرم نشون داد خدا نیاره به حق فاطمه زهرا😭😭😭😭

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

😭😭😭😭

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر پدرا چرا به بچه هاشون رحم نمیکنن؟ 

تفریح و سفر و مهمونی کوفتی   ارزش داره؟

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
الان چی میشه اینا فیلم ببینن؟؟ اگر شعور داشتن تو ابن یکسال و دوماه میفهمیدن رعابت کنن

بخدا بچه مثل ماه فقط جیگرم داره اتش میگیره بخدا رعایت کنین😭😭😭

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

🥺  

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
نبينيد اين فيلمها رو آدم جيگرش آتيش مى گيره 😔 مشكل خاصى داشته بچه جز كرونا كه فوت شده؟

نمیدونم ولی خیلی میترسم بچه هام‌کوچیکن خدا بهمون رحم کنه بخدا رعایت کنین

2706