2737
2734
عنوان

جوش کمر داشتین شما ؟

72 بازدید | 11 پست

سلام دوستای قشنگم 

من الان چند ماهیه درگیر جوش روی کتف و کمرم هستم از اون جوش های  دردناکم هستن میدونید دلیلش چی میتونه باشه و درمانش چیه ... فکر نکنم مشکل از کبدم باشه 

عیب نداره تجربه شد :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کبدت مشکل نداره عزیزم؟

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2738

جوش روی ستون فقرات رو اصلا دست نزنین

یه خانمی گفت روی ستون فقرات داداشش زده بود هی بهش دست زد بدتر شد تا اینکه الان ویلچر میشینه😟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
درد داره؟

در حدیه میشه تحمل کرد من خودم خیلی میترسیدم اما بخاطر پوستم هرکاری میکنم حتی کبدم روهم حجامت کردم زالو درمانیم رفتم پیشنهادمیکنم حتما بری واقعا لازمه حجامت 

خدایا شکرت ک با فرد 
فکر نکنم البته نرفتم  آزمایش  کسی که کبدش مشکل داره علامت خاصی غیر از اینا هم داره؟

پدرم کبدشون به شدت چرب بود 

کمرشون پر از جوش میشد،قسمت سفیدی چشمشون به زردی میزد 

کبدشون که بهتر شداین علائم هم کم شد 

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه