2733
2734
عنوان

۵ روزه از,پوشک گرفتمش

91 بازدید | 11 پست

مدفوعشو میترسه بره دسشویی تو پوشک میکنه چیکارش کنم کلی تشویقش میکنم مداد دادم دستش تو در دسشدیی نقاشی میکشه ولی همین که مدفوعش میخاو بیاد نگه میداره نمیکنه 

عزیزم اصلننن بهش فشار نیار پوشک کن دوباره دوهفته دیگه شروع کن وگرنه بار روانی بدی برای ایندش داره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی میبری دسشویی بعد بار اول کلن میترسن ی عروسکی چیزی ببر با خودت بگو نگاه مثلا خرسی پی پی کرد بعد بگو حالا باهاش بای بای کن ترسش میریزه من واسه پسرم همین کار کردم کاملا ترسش ریخت😅

2731
وقتی میبری دسشویی بعد بار اول کلن میترسن ی عروسکی چیزی ببر با خودت بگو نگاه مثلا خرسی پی پی کرد بعد ...

بخدا دیگه کم مونده پیپیشو ماچ کنم تا بفهمه ترس نداره 

بخدا دیگه کم مونده پیپیشو ماچ کنم تا بفهمه ترس نداره 

اشکال نداره عزیزم صبور باش

بشونش رو قصری اگ دیگ خیلی ترسید

ولی حتما عروسک ببر با خودت تو دسشویی بگو بیا باهاش بای بای کنیم ترسش میریزه

2738
اشکال نداره عزیزم صبور باش بشونش رو قصری اگ دیگ خیلی ترسید ولی حتما عروسک ببر با خودت تو دسشویی بگ ...

اخه اصلا نمیاد بشینه که بکنه تو پوشک کارشو میکنه بعد میگه پوشکو خالی کن تو چاه من بای بای کنم باهاش

اخه اصلا نمیاد بشینه که بکنه تو پوشک کارشو میکنه بعد میگه پوشکو خالی کن تو چاه من بای بای کنم باهاش

ایستاده بزار پی پیش کنه بهش نگو بیا بشین پی پی کن

بزار وایسه بعد بگو مامانی بیا زور بزنیم البته ببخشید بعد کم کم خودت بشین نشونش بده ترسش میریزه