2726

خانما فعلا قصد عروسی کردن ندارم ولی نامزدیم میخام راکوتان بخورم عوارضش چیه دکتر برام نوشته گفت عوارض نداره زیاد که همه درموردش صحبت میکنن خواهش شما بگیت عوارضش چیه خواهشششش میکنم 

حامله بشی بچه ناقص الخلقه میشه خدای نکرده 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط همون موقع که میخوردم من خشک شده بود لبم و پوستم

سه ماه اولم جوشام به شدت بیرون ریخت

بعدش که تموم شد دیگه مشکلی نداشتم 

بیشتر از پنج سال پیش بود میخوردم

Instagram📷me_in_netherlands 
2728

برا جوش صورت میخوری دیگه؟ 

دکتر برات آزمایش کبد هم نوشته؟ 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ببخشید دکترت غلط کرد.  یکی از پر عارصه ترین دارو هاست.  بعدش تا اخر عمرت باید قطره چشمی ...

چرت پرته من دارم میخورم فقط لبم خشک شده چشمم هیچ اشکالی پیدا نکرده همه ازمایشامم خوب بوده

من دکترم گفت بخور اشکال نداره اگه هم خشکی پوست گرفتی کرم و لوسیون استفاده کن. البته بعد از ۶ ۷ ماه درد مفاصل گرفت زانوهام چون جزء عوارضش هست که تا قطع کروم خوب شد. بعدش دکترم گفت اگر بازم برگشت کمتر بخور هفته ای یه دونه

💗🖤 ''I'm certified ''BLIИK
ببخشید دکترت غلط کرد.  یکی از پر عارصه ترین دارو هاست.  بعدش تا اخر عمرت باید قطره چشمی ...

چرا پس من اینایی که میگین رو ندارم

نه قطره چشمی استفاده میکنم

نه مشکل کبد و کلیه دارم

پنج سال بیشترم هست ازش گذشته

با تجویز دکتر باشه و آدم آزمایش بده مشکلی پیش نمیاد 

Instagram📷me_in_netherlands 

نه آنقدرها هم که شما فرمودین که تا آخر عمر قطره ی چشمی باید بریزه هم نیست عوارض دیگه هم باید دائم چک بشن که پیش نیاد اونم توی همه پیش نمیاد

2706