2733
2734

مبارزه با استفاده از کلماتی مثل

شوشو: شوهر گرامی  

تودلی: جنین

پسملی: پسر

دخملی: دختر

آخایی: آقا، شوهر

آقایی: آقا، شوهر

کراش: عشق پنهان

سز: سزارین

آز: آزمایش

اقدام: همون رابطه خودمونه با هدف بچه دار شدن

حالت چندش آور کنجد: وفتی به معنیه همون جنین یا بچه خودمونه

فندق: همون جریان کنجد

تامام: تمام

پِری: قائدگی

عجقم: عشقم

عجیجم: عزیزم

پشمام: نشانه تعجب

پر هام: نشانه تعجب (صورت مسخره کردن اسم پرهام)

برگام: نشانه تعجب

رل: همون دوست پسر/دوست دختر

به من چه، به تو چه، به شما چه، به ما چه: این معنیش معلومه ولی خیلی بیجا استفاده میشه. به سقط جنین اعتراض میکنیم میگن، به کودک همسری اعتراض میکنیم میگن، به بد حجابی اعتراض میکنیم میگن، و ....

برای عضویت در این کمپین فقط کافیه این هشتک رو تو امضاتون بذارید نه.به.کلمات.چندش.آور#  

و دیگه ازشون استفاده نکنید

اللهم عجل لولیک الفرج

تو دلی 

و اقدام بد نیست بنظرم 

یا فندق 

اتفاقا بنظرم خوب هم هست 

تا بگی رابطه داشتم برای تشکیل بچه امشب 

من مشکل چندانی با سر و از پری و اینا ندارم خب مخفف میگی و راحت 

خدایا شکرت 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی سری هاش ایراد نداره خوب تودلی چه اشکالی داره یا کنجد وقتی بچه اندازه کنجده

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738

اون کلماتی ک واسه شما چندش اوره واسه یسری جذابه دوست دارن استفاده کنن

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

جمله به من چه و به تو چه و... خیلی باحال بود😅😅😅👌حقیقته 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706