2703
2553
عنوان

کرونا بارداری

103 بازدید | 8 پست

خشکی گلو علائم کرونا؟

هفته ۸ بارداری هستم کرونا به جنین اسیب میرسونه؟

خدا جونم فقط به امید خودت ....                                                      نی نی سالم بهمون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه علامت کم ابیه هفته های اول ادم تند تند تشنش میشه اب بخور بدیش اینه تند تند اب میخوری تند تند هم ...

نه من تند تند بالا میارم با اب😂

خدا جونم فقط به امید خودت ....                                                      نی نی سالم بهمون بده
من هفته ۱۲ هسم علایمم کم بود روز ب روز بیشتر شد قراره فردا بیان خونه ازم تست بگیرن

علائمت چی بود؟

پس میوه بخور مثلا هندونه یا شیر بخور یا اب میوه مایعات مصرف کن اگه خود مایع رو نمیتونی میوه بهتر ...

هندونه کمر درد میگیرم ولی بقیه میوه ها میخورم

2714

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافیو تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید