2726

خوشبختن واقعا؟ جبهه نگیریم. بعضیا عکسای عاشقانه خودشون میذارن با همسراشون. یا از سالگرد ازدواجشون. یا عکس از سفره های رنگین. فکر نمی کنن شاید یکی نداره. شاید یکی مجرده شاید یکی متاهله ولی خوشبخت نیست. میاید صحبت کنیم عزیزان؟ چرا بعضیا عشقولانه هاشونو میذارن استوری؟ جشن تولدای آنچنانی؟ چنین آدمایی واقعا خوشبختن؟ خوشبختای واقعی بر بام مجازی جار نمی زنند. موافق شادی ام موافق جشنم موافق خوشی ام ارزومه همه مردم کشورم همیشه بخندن ولی میشه اینجا نظراتونو بگید؟ که از تجربه های هم استفاده کنیم؟ کلا خوشبختا خوشبختیشون داد می زنن؟ یا نه؟ لطفا با ذکر دلیل بگید. لطفا اگه اطرافیانتون افرادی هستن که باطن و ظاهر زندگیشون فرق داره بگید. با تشکر

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....

خوب ازینراه پول در میارن هیچ وقت کسی نمیاد کسی و فالو کنه که همش اه و ناله میکنه بعدشم یه سریشون اینقدر درامد دارن که چارتا عکس گرفتن و تولد گرفتن که براشون جیزی نمیشه که 

ای کسی که گره هر سختی به دست تو گشوده شود و ای که تندی شدائد به عنایتت می شکند، ای که راه بیرون شدن از تنگی و رفتن به سوی آسایش از تو خواسته شود،دشواری ها به لطف تو آسان گردد و وسایل زندگی و اسباب حیات به رحمت تو فراهم آید و قضا به قدرتت جریان گیرد و همه چیز به اراده تو روان شود، تنها به خواست تو بی آنکه فرمان دهی، همه چیز فرمان برد، و هر چیز محض اراده ات بی آنکه نهی کنی از کار بایستد،در تمام دشواری ها تو را می خوانند و در بلیات و گرفتاری ها به تو پناه جویند، غیر از بلایی که تو دفع کنی بلایی برطرف نگردد و گرهی نگشاید مگر تواش بگشایی،الهی بلایی بر من فرود آمده که سختی و ثقل آن مرا در هم شکسته و گرفتاری هایی بر من حمله ور شده که تحملش برای من دشوار است و آن را تو از باب قدرتت بر من وارد کرده ای و به اقتدار خود متوجه من نموده ای، اله من، چیزی را که تو آورده ای کسی نبرد و آنچه تو فرستاده ای دیگری باز نگرداند و بسته تو را کسی نگشاید و چیزی را که تو بگشایی دیگری نبندد و آنچه را تو دشوار نموده ای کسی آسان نکند و آن را که تو ذلیل کرده ای یاوری نباشد، پس بر محمد و آلش درود فرست و به رحمتت الها - در آسایش را به رویم باز کن و به قدرتت صولت سلطان غم را در میدان حیات من بشکن و مرا در موردی که از آن شکوه دارم به عنایت و احسانت کامیاب کن و به درخواست من شیرینی اجابت بچشان و از سوی خودت رحمت و گشایشی دلخواه نصیبم فرما و برایم نجات و خلاصی سریع از گرفتاری ها مقرر کن.و مرا به خاطر چیرگی غم از رعایت واجبات و به کار بستن مستحبات خود باز مدار؛ چرا که من به سبب آنچه به سرم آمده بی تاب و توان شده، و قلبم از تحمل آنچه در زندگیم رخ نموده، لبریز از اندوه گشته و تو به رفع گرفتاری هایم و دفع آنچه در آن در افتاده ام توانایی پس قدرتت را درباره من به کار بر، گرچه از جانب تو مستحق آن نیستم ، ای صاحب عرش عظیم.

ببین نمیشه یه نسخه پیچید واسه ۸۵ میلیون آدم .

ولی به نظرم غالبا آدمای خوشبخت زیاد خوشبختیشون توی چشم بقیه نمیکنن 

حالا ممکنه یکی هم خوشبخت باشه دوست داشته باشه عکس و فیلم جشن هاش رو بذاره کاملا دلی هست میدونی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوشبختم 

اینجا هم‌ هر وقت پرسیدن خیلی راحت گفتم 

از من و شوهرم عاشقتر نیست همه چی عالیه 

ولی استوری و اینها اصلا نزاشتم و نگاه مال هیچ کسی هم نکردم 

حالا باور کسی بشه یا نه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728

چرا عکس نزارن؟

طرف دوست داره،توی اینستا عکسای عاشقونه بزاره،هر چند رابطه اش خوب نباشه.

اون کسی هم که ممکنه دلش بخواد و نداشته باشه،بچه که نیست!یعنی توی خیابون هم چشماشو باید نگه داشت که خوشبختی بقیه رو نبسنه و دلش نخواد؟!

باید یاد بگیره حسرت کسی رو نخوره و به جاش تلاش کنه زندگیه خودشو بهتر کنه

معلوم نمیشه

من میرم جایی دو سه تا عکسم میندازم خوب شه میذارم استوری نشه ام یادگاری میمونه برام 

اما دوستایی دارم که میان مسافرت میان مهمونی یا میان کافه کلی خوراکی سفارش میدن فقط و فقط برای عکس انداختن عکسو که انداختن دیگه خوشحال نیستن 🙄هدفی ندارن از اونجا موندن 

این زندگی منه پس هرکاری دلم بخواد باهاش میکنم 😎با افتخار فمینیسم😻

یه چیزی هم هستا.باید یاد بگیریم از دیدن خوشی ها ناراحت نشیم..عادت کردیم به سوگواری و ناراحتی نشون دادن و ترحم...ولی همون زن و شوهر اگه خوشیشونو بگن چرا قلقلکمون باید بیاد جای اینکه خوشحال شیم براشون؟

خوب ازینراه پول در میارن هیچ وقت کسی نمیاد کسی و فالو کنه که همش اه و ناله میکنه بعدشم یه سریشون این ...

نه عزیزم بحث درآمدو نمیگم. تبلیغای اینستارو هم نمیگم‌. به نظرتون چنین افرادی خوشبختن در زندگی خودشون؟

چرا عکس نزارن؟ طرف دوست داره،توی اینستا عکسای عاشقونه بزاره،هر چند رابطه اش خوب نباشه. اون کسی هم ...

می دونید منظور من اینه به نظرتون چنین افرادی واقعا خوشبختن؟ توی زندگی خودشون؟

چرا عکس نزارن؟ طرف دوست داره،توی اینستا عکسای عاشقونه بزاره،هر چند رابطه اش خوب نباشه. اون کسی هم ...

بحث حسرت نیست. یکی از دوستام بلاگره شوهرش وکیله. خیلی از خوشی هاش میذاره. اما مثلا من می دونم شوهرشو خوابوندن کمپ برای ترک اعتیاد. فکر می کنم خیلیا اینجوری ان دوست عزیز نظر شما چیه؟

می دونید منظور من اینه به نظرتون چنین افرادی واقعا خوشبختن؟ توی زندگی خودشون؟

ممکنه باشن یا نباشن.

به هر حال

من هر موقع عکس میبینم،

دقت و کنکاش نمیکنم که خوشبخته یا نه

فقط لذت میبرم از دیدن جاهایی که اون رفته 

و غذاهایی که خورده

من کلا از پیج های روزمرگی خوشم میاد