2733
2734
عنوان

عرق سوز بچه

807 بازدید | 37 پست

سلام پسر من چند وقته عرق سوز شده، ادرار سوختگی هم داره، گوشتش خیلی حساس و نازکه. ممکنه ی پماد یا کرمی بهم معرفی کنین تا زودتر خوب شه بچه ام خیلی اذیت میشه  

لطفاً چیزای گرون قیمت پیشنهاد نکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لوسیون کالامین..داروخانه داره قیمتشم پایینه

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2738

با کرم زینک اکساید فیروز کامل بپوشون محل سوختگی رو، روزی چند بار، هربار که عوض میکنی، دو یا سه بار که بزنی دردش میره، دو‌سه روزه هم بزنی اثری ازش نمیمونه

چهارده پونزده تومن هم هست 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
هیچی مث کالامین نیست اصلا آب روآتیش..حتی زینک اکساید هم جواب نداد برامن...۱روزه خوب میکنه پماد کالام ...

زینک اکساید زمان میبره تا خوب بشه ولی کالامین ۱روزه جواب میده

2706