2737
2734
عنوان

گردن دخترم انگار کجه

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گوشت قربانی چیه دختر شما تورتیکولی مادرزادی داره بخصوص که دختره و احتمالا بچه اولم هست.لطفا سریعتر دکتر ببرید که با ورزش های مخصوصی که پزشک میده حل بشه اگه زیاد بگذره دیگه با ورزش حل نمیشه و باید عمل کنید.اون ماساژ هارم شما باید انجام بدین.الانشم دیر شده

یه نیمچه پزشک🙌
2728
نظر دکتر چیه ؟؟ عزیزم ربطی به این خرافات نداره ببر دکتر

خیلی زیاد یه وری خوابیده فک می‌کنم از اونه چون جهت خوابشو عوض کردم یکم گردنش درست شده ولی نگاه کردن انگار گردنش سنگینی میکنه براش

میگن قبل چهلم روش بیاد گردنشو نمیتونه نگه داره 

چ چیزا کاش مادر نمیشدی وقتی هنوز ب این خرافاتا اعتقاد داری اون نسلی ک از تو بیاد چی میشه؟

حامی حیوانات 💚 عاشق همسر و زندگیم ❤  مامان دوتا پیشی خوشکل
خیلی زیاد یه وری خوابیده فک می‌کنم از اونه چون جهت خوابشو عوض کردم یکم گردنش درست شده ولی نگاه کردن ...

به هر حال عزیزم باز به دکتر نشون بده

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
منظورت رو متوجه شدم  اما فقط اینجاشو که گفتی مادرشوهرت گوشت قربانی آورد خونه‌   رو مت ...

اعتقاد دارن اگ گوشت قربانی بیاد اتاقی ک بچه هست نمیتونه زیاد سرشو نگه داره و هی سرش اینور اونور میشه 

فکر کنم گوشت قربونی و اینا خرافاته واسه کجی گردن بچه ممکنه موقعی که کوچیک بوده شما یا بقیه درست نگر ...

دو سه روزه این طوری شده،الان جهت خوابو عوض کردم یکم درست شده 

اعتقاد دارن اگ گوشت قربانی بیاد اتاقی ک بچه هست نمیتونه زیاد سرشو نگه داره و هی سرش اینور اونور میشه ...

نشنیدم تا حالا

ببرش دکتر  ان شاءالله که چیزی نیست 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
 چ چیزا کاش مادر نمیشدی وقتی هنوز ب این خرافاتا اعتقاد داری اون نسلی ک از تو بیاد چی میشه؟

من خودم اعتقادی ندارم ولی وقتی میگم دکتر میگن عیب رو بچه نزار ما بچه بزرگ نکردیم 

بعضی وقتا این طوری میکنه سرشو

عزیزم ماشالا بهش چه نازه اسفند دود کن 

ببین ما دکتر نیستیم خواهشا ببین دکترش چی میگه 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706