2726
عنوان

گردن دخترم انگار کجه

316 بازدید | 38 پست

سلام ،دختر من ۵ماهشه،وقتی تازه بدنیا اومده بود مادر شوهرم گوشت قربانیشو آورد تو خونه و ب خاطر همین تا ۴ماهگی هی گردنش خم می‌شد و نمیتونست نگهش داره،الانم که گردنشو خم نگه میداره و اصلا سرشو بلند نمیکنه نگاه کردنی و انگار دایما اخم کرده.نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه ،چیکار کنم درست میشه گردنش؟؟سرپایین ب آدم نگاه میکنه 

نظر دکتر چیه ؟؟

عزیزم ربطی به این خرافات نداره ببر دکتر

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ارتباطشو به گوشت قربونی نفهمیدم ولی اگه تا الان نمیتونه گردن بگیره ببریش دکتر بهتره 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

منظورت رو متوجه شدم  اما فقط اینجاشو که گفتی مادرشوهرت گوشت قربانی آورد خونه‌   رو متوجه نشدم 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

گوشت قربونی چه ربطی داره؟

اگر حس میکنی گردنش کنه ببر دکتر اطفال معاینه کنه و خیلی هم جدی پیگیر باش تورتیکولی یا کجی گردن تو نوزادها گاهی دیده میشه که با ماساژ و‌ فیزیوتراپی خوب میشه پسر من تورتیکولی شدید داشت خوب شد با فیزیوتراپی 

belfijoon هستم                                                                 
2706