2058
2047
عنوان

گردن دخترم انگار کجه

231 بازدید | 38 پست

سلام ،دختر من ۵ماهشه،وقتی تازه بدنیا اومده بود مادر شوهرم گوشت قربانیشو آورد تو خونه و ب خاطر همین تا ۴ماهگی هی گردنش خم می‌شد و نمیتونست نگهش داره،الانم که گردنشو خم نگه میداره و اصلا سرشو بلند نمیکنه نگاه کردنی و انگار دایما اخم کرده.نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه ،چیکار کنم درست میشه گردنش؟؟سرپایین ب آدم نگاه میکنه 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

ارتباطشو به گوشت قربونی نفهمیدم ولی اگه تا الان نمیتونه گردن بگیره ببریش دکتر بهتره 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2059

منظورت رو متوجه شدم  اما فقط اینجاشو که گفتی مادرشوهرت گوشت قربانی آورد خونه‌   رو متوجه نشدم 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2062

گوشت قربونی چه ربطی داره؟

اگر حس میکنی گردنش کنه ببر دکتر اطفال معاینه کنه و خیلی هم جدی پیگیر باش تورتیکولی یا کجی گردن تو نوزادها گاهی دیده میشه که با ماساژ و‌ فیزیوتراپی خوب میشه پسر من تورتیکولی شدید داشت خوب شد با فیزیوتراپی 

belfijoon هستم                                                                 
میگن قبل چهلم روش بیاد گردنشو نمیتونه نگه داره 

بسم الله

ببرش دکتر چک کنه اگ میترسی

قرار بود کهراهترا ادامه دهیم ایشهید!ماراببخش که املایمان قدری ضعیف است...مااکنون راحت ادامه میدهیم....

گوشت قربانی چیه دختر شما تورتیکولی مادرزادی داره بخصوص که دختره و احتمالا بچه اولم هست.لطفا سریعتر دکتر ببرید که با ورزش های مخصوصی که پزشک میده حل بشه اگه زیاد بگذره دیگه با ورزش حل نمیشه و باید عمل کنید.اون ماساژ هارم شما باید انجام بدین.الانشم دیر شده

نظر دکتر چیه ؟؟ عزیزم ربطی به این خرافات نداره ببر دکتر

خیلی زیاد یه وری خوابیده فک می‌کنم از اونه چون جهت خوابشو عوض کردم یکم گردنش درست شده ولی نگاه کردن انگار گردنش سنگینی میکنه براش

1718