2737
2734
نه من از نظر دوستی نبوده  مثلاً یکی میخابید وسط موهاشو میزدم کمترینش

چیییی؟ موهاشو قیچی میکردی؟؟😬 اگ بچه من بودی نابودت کرده بودم😂😂😂

البته منم فضول بودم ولی نه در ای حد یادمه سوم راهنمایی شیشه در کلاسمونو شکوندم😂😬 دستمم پاره شد بخیه زدن خیلی فضول بودم از دوم دبیرستانم ک با شوهرم دوس بودم  دگ نگو😂 البته اون چون ۱۱ سال ازم بزرگتر بود از بس یخ بود ک دگ کم کم بزرگ شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیییی؟ موهاشو قیچی میکردی؟؟😬 اگ بچه من بودی نابودت کرده بودم😂😂😂 البته منم فضول بودم ولی نه در ا ...

اره میخابیدن بیدار میشدن نصف موهاشون می‌ریخت 

برا عمه و پدربزرگم این کار رو کردهبودم  

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2728

بابام هیییچ وقت نزد.مامانم فک کنم خییلی کوچیک بودمم میزد😐

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

بابام فقط یکبار تو تمام زندگیم کتکم زد اونم ۵.۶ سالم بود یه شب تو بارون بی اجازه رفتم تو کوچه خونه همسایمون بابام فکرکرده بود گم‌شدم  وقتی دیدم یه سیلی بهم زد..

مامانم ولی چندباری کتکم زده😂😂خیلی مهربونه اما بی‌اعصاب

خدایا شکرت شکرت شکرت
2738

من کوچیک بودم خیلی عین سگ میترسیدم از مامانم 

کوچیک ترین حرف بد میشد نیشگون و کنده شدن پوستم😑😂

ولی خب الان ب کار اومد بی ادب نکردم احترام بزرگترمو دارم بابت کتکام تشکر میکنم😑😐

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.