2737
2734
عنوان

کمک ...ازدواج دختر لر با پسرترک درسته ؟تفاوت فرهنگ ها قابل تحمله؟>

| مشاهده متن کامل بحث + 8375 بازدید | 439 پست
والا خسیسی ندیم توی ترکا.لطفا الکی حرف نزنین.

خودتون متوجه نیستین.ولی استانا دیگ افراد غیرترک ک ببیننتون متوجه میشن.درضمن نگو الکی چون دیدم ک میگم

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
در چه مواردی اختلاف داریم ؟

جهیزیه.سیسمونی.مهمونی رفت وآمد.مراسمات..

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
بروجردی ها همه این توهمو دارن😂😂😂شدیداً هم معتقدن جز مرکزی هستن،ن لرستان😂😂😂😂 گوالن،گوال😂

من نمی فهمم چرا اخه  ادم باید به اصل خودش افتخار نکنه گوالن گوال یعنی چی 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738
من لر  نیستم  ولی مگه لر بودن بده؟

منم همون رو می گم ادم باید به اصل خودش افتخار کنه چه لر و ترک و کرد و به همین زبانها لهجه ها لباسهاست که زیباتر می کنه ایرانو چیه همه یه زبون داشتن و یه لباس اون وقت قشنگ نبود رنگ به رنگ و متفاوت بودن خوبه 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

وای 🙄عزیزم نمیدونم طرف مقابل شما ایشالله اینجوری نباشه من دوستم ترکه فوق العاده خسیسه 🤢🙄کل خانوادشم مثل خودشن خیلی اقتصادین ولی بشدت کارین پسراشون البته مامانی 🤒سال و ماه مهمونی نمیدن نمیرن 🙄تعصبی هم هستن خیلی آینده نگرن البته این برداشت من از یک دوست ده ساله ترکمه  که بازم خانواده ها و فرهنگا متفاوتن 

من نمی فهمم چرا اخه  ادم باید به اصل خودش افتخار نکنه گوالن گوال یعنی چی

,گوال،ی کلمه بین خودشونه ی جور ب درد نخور😁 ی فحشه ولی خیلی فحش غلیظی نی ،،مث عوضی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

همه انگشتا مثل هم نیستم ولی ترکا که با ما دوست هستن خسیسن اصلا مهمان نواز نیستن وقتی میان خونت راحت راحتن میگی ولی چقدر خوبن پذیرای عالی هر وعده غذای مجلسی صبحانه چندین مدل میزاریم  وقتی میری خونشون زورشون دارن یه چای بار بزارن حالت از غذا درست کردنشون بهم می خوره  خودشون رفت آمد می کنن ما دو بار بیشتر نرفتیم اونم به زور زبان بازی الکی ما رو می کشونن  یعنی متنفرم از چنین افرادی البته تو همه  جا همه طور آدمی وجود داره

📌متولد ۷۷ نیستم 
2706