2726

سلام . دخترخانم اهل شهرهای لر تبار استان همدانه و پسر از ترک  های ارومیه ... چنین ازدواج هایی از لحاظ تفاوت فرهنگ ممکنه بامشکل مواجه بشه؟ اگر از فرهنگ و اداب و رسوم  ترک های عزیز  که  فقط مختص  به منطقه  خودشونه اطلاعاتی دارین ممنون میشم به اشتراک بزارین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ترک ارومیه نمیشناسم ولی کورد ارومیه رو خوب میشناسم

خوبی یا بدی آدما به جا و مکان نیست کامل قبل ازدواج طرف و خانوادشو بشناسید

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

من از سمت پدری ترکم.به نظرم راسته که میگن از ترکا زن بگیر ولی به ترکا زن نده😃😐

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بستگی داره عروس ما برای بروجرد ما تبریزی ...البته بگم اون بنده خدا خودش به ما نزدیک کرد ....البته نه ترک بودن بلکه رسوم خانواده ما رو قبول کرد و رعایت میکنه

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

عزیزم من و طرفم هر دو تورکیم از دو شهر متفاوت ولی یک استان بخدا تفاوت فرهنگی بیداد میکنه همش جنگ دعوا با اینکه منظوری نداره زود معذرتخواهی میکنه ولی بهرحال آدم ناراحت میشه

پسرای ارومیه خوبن 😁

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
من از سمت پدری ترکم.به نظرم راسته که میگن از ترکا زن بگیر ولی به ترکا زن نده😃😐

احسسسسسسن. دقییییقا👍👍 کاملا موافقم خودمم ترکم 

قضاوت کار خداس و زمان همه چی رو حل میکنه.حرص نخوریم  
2706