2737
2734

سلام من پسرم ۴ سالشه یک مدت احساس کردم یک چشمش انحراف پیدا کرده بردمش دکتر که گفت هم انحراف داره هم تنبلی داره هم خیلی چشمش ضعیفه آستیگماتم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا سوالم اینه دکتر گفت روزی ۶ ساعت یه چشمش و ببند نمیدونم چجوری ببندم درستش چجوریه؟ یعنی ۶ ساعت پشت سر هم باید ببندم ؟ روش صحیحش چجوریه تو رو خدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه حالم خیلی بده 

2728
حالا سوالم اینه دکتر گفت روزی ۶ ساعت یه چشمش و ببند نمیدونم چجوری ببندم درستش چجوریه؟ یعنی ۶ ساعت پش ...

اولا که اصلا نگران نباش، بستن چشم رو میتونی مثلا ۶ تا یک ساعت ببندی، اگر تشخیص انحراف هم روی بچه گذاشتن بهتره پیش یه چشم پزشک که فوق تخصص استرابیسم باشه ببریش تا نظر قطعی رو بگیری، مثلا پیش دکتر سلطان سنجری، البته اگر تهرانی

2738
تنبلی رو که میگن ی مدت ببندین چشمشو خوب میشه  من چند نفرو دیدم اینجوری بودن نگران نباش

خدا از زبونت بشنوه ولی نمیدونم چجوری ببندم یادم رفت از دکتر بپرسم ۶ ساعت پشت سر هم باید ببندم یا نه

پسر من گفتن یه چشم ۵ یه چشمش ۲.. من الان بیشتر واسه تنبلی نگرانم

من چشم چپم تنبلی داره منو خیلی اذیت که نکرد تو زندگی

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
تنبلی رو که میگن ی مدت ببندین چشمشو خوب میشه  من چند نفرو دیدم اینجوری بودن نگران نباش

من مدت ها میبستم بچه بودم هیچ وقت خوب نشد ولی هیچ وقتم مشکل ساز برام نبود الانم کار با کامپیوتر یا خوندن عینک میزنم کلا

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
اولا که اصلا نگران نباش، بستن چشم رو میتونی مثلا ۶ تا یک ساعت ببندی، اگر تشخیص انحراف هم روی بچه گذا ...

نه من شمالم .. ۶ تا ۱ساعت ببندم تاثیر داره؟ آخه دکتر گفت انحرافش زیاد نیست در اثر ضعیفی زیاد چشمش به وجود اومده . زنگ زدم کلینیک نور نوبت بگیرم واسه ۱۷ اردیبهشت نوبت داد ولس گفت اول متخصص چشم میبینه اگه انحراف تشخیص بده ارجاع میده به فوق تخصص انحراف .

تنبلی چشمش که اگر خودتون پیگیر باشید و بچه خوب همکاری بکنه کاملا قابل درمانه، چون توی سن خوبی فهمیدید، فقط دو نکته میگم رعایت بکن، اول اینکه وقتی چشم بهتر رو میبندی، باید حتما عینک هم زده بشه، دوم اینکه وقتی چشم بسته میشه خییللی بهتره که از چشم کار کشیده بشه، مثلا گوشی بده بازی کنه، بازی که احتیاج به دقت بینایی داره، یا نی بده از توش منجوق ریز رد کنه، بگو اگر مثلا ۲۰ تا رد کنی یه شکلات بهت میدم، یا توی یه سینی منجوقای ریز با رنگای مختلف بریز بگو مثلا قرمزاشو برام جدا کن

2706