2737
2734

اگر یه ازدواجی داشته باشین که از همه لحاظ موقعیتش خوبه.و یه مرد کامل هست اما احساس زیادی بهش نداری 

چیکار میکنی؟عقد هم هستی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احساس

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2731
دارم دیوانه میشم.اگه تو دوران عقد بودی و احساسه هنوز اونطور شکل نگرفته بود چیکار میکردی؟

نمیدونم عزیزم چون توشرایطش نبودم

من باعشق ازدواج کردم اماحتاتصورزندگی بی عشق دیوونم میکنه

چندوقته توعقدی

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2738
۴ ماه

یکم دیگه بخودتون فرصت بده انشالله مشکلت حل شه عزیزم

عزیزم احساس بوجود میاد، اگه گفتی چجوری، خصوصیات مثبت اخلاقیشو مرور کن صد در صد عاشق و دلباخته اش میشی 

توهم رو بزار کنار 

ممکنه از دستم ناراحت بشی ولی یکی از تاپیکاتو خوندم که نوشته بودی که داستان دلباختگی به اقایی که در گذشته وجود داشته رو به همسرت گفتی، هرچی فکر کردم دیدم عجب همسری داری که این حرفا رو شنیده و عکس العمل منفی نداشته 

خدا رو خیلی شکر کن و لگد به این همه خوبی و عشق نزن 

کم پیش مردی داستان دلدادگی زنش به کسی غیر خودش رو بشنوه و گله نکنه

گاهی میگم مقصر همسرته لوست کرده 

از خدا کمک بخواه و خودت فقط همت کن، روانشناس و روانپزشک رو بزار کنار، فقط خودت و خدا 

با خودت روراست شو به خدا بگو کمکت کنه 

از این فکر و خیالا دست بردار هرچی بیشتر بهش فکر کنی و با دیگران حرف بزنی بدتر میشه و ذهنت بیشتر درگیرگذشته میشه

قدر نعمتی که خدا بهت داده رو بدون، لحظات شیرین با همسرت بساز

ان شاء الله خوشبخت و عاقبت بخیر باشی عزیزم🌹🌹🌹

عزیزم احساس بوجود میاد، اگه گفتی چجوری، خصوصیات مثبت اخلاقیشو مرور کن صد در صد عاشق و دلباخته اش میش ...

سلام..

خیلی ممنونم عزیزم..

حرفات به دلم نشست...دارم سعی میکنم با افکارم بجنگم .

اما اذیتم..خیلی ..به حدی که حس کردم سرم میخواد بترکه...

میدونی من یکی از اشکالاتمم اینه زندگی خودمو خیلی با زندگی دیگران مقایسه میکنم..دوستام اکثرا با عشق چندین سالشون ازدواج کردن اما من...

ااین خیلی عذابم میده..خیلی

سلام.. خیلی ممنونم عزیزم.. حرفات به دلم نشست...دارم سعی میکنم با افکارم بجنگم . اما اذیتم..خیلی . ...

سلام گلم

مقایسه بدترین کار ممکنه، نه تو اونها هستی و نه اونها تو هستند، یعنی خدا یه شخصیت و توانایی و ظاهر به اونا داده که متفاوت با تو هستند، پس توقع نداشته باش ازدواجتم شبیه اونا باشه 

گلم خودت داری سخت میگیری وگرنه خدا بهترین رو برات قرار داده

تفاوت ها رو بپذیر و اینکه تو از 100 درصد زندگی اونها مطلع نیستی، بعصی از اتفاقات که دوست دارن رو برای تو تعریف می کنند 

فقط به یه جمله فکر کن، خدا صلاح بنده هاشو بهتر از خودشون می دونه، اگه این اقا رو همسرت قرار داده یعنی همون بهترینه که سهمت از دنیا و زندگی هست 

دختر چقدر لوس هستی، قوی شو و بابت سهمت از دنیا از خدا تشکر کن