2733
2734

متاهله؟ 

زگیل تناسلی فک کنم واکسن داره ولی گرونه فک کنم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اغلب ازطریق ترشحات جنسی منتقل میشه

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
2728
2738

من وقتی فهمیدم مبتلا شدم، یک سال بود گرفته بودم از نامزدم، قبلش هستم منفی بود.

یه دور واکسن بعد از ابتلا فوری ردم، موقع همون دوز اول پاپ اسمیر گفت کلا از بین رفته.

ولی اینها همه ظاهر هست، متاسفانه هیچ درمانی نداره، فقط شانس بیاری کنترل کنی.

پاور فیت هم خوردم، سه دوز واکسن زدم، کولوپوسکپی و معاینه همه چی ادامه دادم، الان شش ماه از دوز سوم من میگذره، منتظر بودم روز سوم پریودی برم پاپ اسمیر، که فهمیدم حاملم، سقط عمدی و بعد دوباره انتظار، و رفتم سونوگرافی

بعله فهمیدم رحمم مثل یک باغچه پر هست از انواع فیبروم و کیست و میوم و دهانه رحم رنگی رنگی از  گیل هوایی که رشد کرده

رفتم یک دکتر گفت هیچیت نیست خوبی و سالم، 

ولی دنبال یک دکتری هستم بمن کمک کنه، من از نامزدم جدا شدم و آرزوی مادر شدن هنوز دارم، آرزوی رحم سالم و پاک گذشتم. سلامتی از دست رفتم

دنبال دکتر که این زمینه تخصص داشته باشه هستم

کسی پیدا نکردم، همه میگن بلدن، ولی نمی‌دونم چرا ریلکسن، من نمیتونم باشم، دلم اشوبه