2733
2739

سلام

من یک پدر بزرگ و مادر بزرگ خیلی پیر دارم که کمر و پاهای هردوشون به شدت درد میکنه. طوری که حتما یکی باید دستشونو بگیره تا بتونن بلند شن.

و از شدت درد گریه هم میکنن!!

من یک هفته اونجا بودم و کمک حالشون بودم.

دکتر هم گفته که اونا نباید زیاد بلند بشن و یکی باید باشه کاراشونو بکنه.

من دوروز میشه که برگشتم و داییم هم گفته که فردا میاد دنبالم دوباره برم اونجا.

منم به شدت از خدا خواسته قبول کردم و عاشق اینم که برم اونجا.

حتی اگه قرار باشه تا اخر عمر اونجا باشم حاضرم.

بعد که به بابام گفتم بابام گفت که نه.

و این جوابش هم کاملا بی علته.

و من هم به شدت دلم میخواد برم و مامان بزگ و بابا بزرگم هم به شدت نیاز دارن یکی باشه کمکشون کنه.

از جایی که بچه هاشون اصلا نمیان و مامان باباشونو ول کردن من خیلی دلم میخواد برم.

به نظرتون چجوری دل بابامو به دست بیارم تا بذاره برم؟

مثلا چی بگم بهش یا چیکار کنم؟

اخه خیلـــــــــــــــی دوست دارم برم.

لطفا خواهرانه کمکم کنید تا بتونم از بابام اجازه بگیرم.

۱۶ سالمه.

اینو گفتم چون عده ای هم سنم براشون سواله.

به نظرتون چیکار کنم یا چی بگم بهش؟

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیژم تو خودتم الان درس دارم کار داری راست میکه بابات نزدیک امتخاناتته

نه من درسامو همونجا تمام و کمال خوندم و میخونم

مطمئنم علتش این نیست

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
چه مهربونی❤

😍😍 ممنون عزیزم 😍😍💗💗

نه من درسامو همونجا تمام و کمال خوندم و میخونم مطمئنم علتش این نیست

شایدم یه دلیل دیگه داره عزیژم شاید بهاطر کروناعه خطرناکه نروو

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
شایدم یه دلیل دیگه داره عزیژم شاید بهاطر کروناعه خطرناکه نروو

بابا کرونا چه ربطی داره دو نفر ادم

فردا هم میخوان قران خونی بگیرن تو خونمون کرونا نیست اونحا خونه مامان بزرگم که دو نفر ادم هستن و جایی نمیرن کروناعه؟

2738
بابا کرونا چه ربطی داره دو نفر ادم فردا هم میخوان قران خونی بگیرن تو خونمون کرونا نیست اونحا خونه م ...

امکانش هس عزیزم به خرف بابات گوش کن خوبیتو میخواد

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃