2726
من نه همیشه لذت نمیبرم بعضی وقتا واقعا زوریه

چرا؟شاید بخاطر اینه دفعاتی که رابطه داری با درده و هیچ لذتی نمیبری ببین قبل رابطه باید به هم ابراز علاقه کنید تا براتون لذت بخش باشه

این حس زوری و داری ؟؟؟ اره دقیقا همینه ... حس می کنم زوریه . واسه همین عصبی می شم .. حس می کنم خیلی ...

چرا؟مگه شما دوس ندارید رابطه باشه آخه چرا زوری ینی رفتار بدی میشه باهاتون یا اینکه فقط به فکر خودشه و شما ارضا نمیشی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا؟شاید بخاطر اینه دفعاتی که رابطه داری با درده و هیچ لذتی نمیبری ببین قبل رابطه باید به هم ابراز ع ...

نه درد ندارم ..

اما ابراز علاقه قبلش .. مرسی این نکته ایِ که ما قبل رابطه نداریم .. مرسی از نکته ای که گفتی 

2728
چرا؟مگه شما دوس ندارید رابطه باشه آخه چرا زوری ینی رفتار بدی میشه باهاتون یا اینکه فقط به فکر خودشه ...

نه رفتار بدی نمی شه و توی رابطه به فکر منم هست ، ولی برای شروع نزدیک شدن ، حس می کنم که اصلا آمادگی ش و ندارم و اصلا نمی خوام تاچ بشم و بهم دست بزنه 

به نظر من که رفتار مرد، بداخلاقیش محبت نکردنش 

بیچاره ها اکثرا گرفتارن .. تویِ این وضعیتِ گرونی و بدبختی ... البته منم همه ش بهش غُر می زنم که بی توجهی می کنی و ابراز علاقه نمی کنی ، ولی پذیرفتم ش اینجوری 

نه درد ندارم .. اما ابراز علاقه قبلش .. مرسی این نکته ایِ که ما قبل رابطه نداریم .. مرسی از نکته ای ...

اره حالا اینجا نمیتونم بیشتر توضیح بدم ولی خب باید یکار کنید آمادگی داشته باشید تا تمایل داشته باشی برای رابطه

2706