2733
2734
عنوان

مامانا بچم اسهال واستفراغ داره کمک

728 بازدید | 16 پست

دوسدوسه روزپیش بچمو بردم ادرار سوزش ادرار داشت.دکتربراش شربت سفکسیم نوشت.دوسه بار که دادم.دیدم استفراغ میکنه دیروز بچم استفراغ کرد وبیحال بود.تب هم داشت.دو وعده هم بچم نخورد سفکسیم رو.امروز زنگ زدم منشی دکتر گفت دکترگفته ادامه بده سفکسیم.استفراغش خوب شده بودصبح.با انکه صبحونه خیلی کم خورد بالا هم نیورد.ولی دکتر گفت ادامه بده سفکسیم.دوباره ظهر دادمش.الان بازبچم پس آورد همشم خوابه وگیجه.چه کاد کنم تا صبح که ببرمش یه دکتر دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
پس اسهال وتب ازچیه

از همون لعنتی ،من دخترم بهش حساسیت داشت البته اونو برای سرماخوردگی بهش داده بودن حساسیت دارویی که داری اسهال و استفراغ میشه منم هرچی به دکتر میگفتم میگفت نه ادامه بده اون به خاطر مریضی شه ،بعد اب بدنش خشک شدو دوروز بیمارستان بستری اخرم معلوم شد به سفیکسیم و اموکسی سیلین حساسیت داشته

از همون لعنتی ،من دخترم بهش حساسیت داشت البته اونو برای سرماخوردگی بهش داده بودن حساسیت دارویی که دا ...

خدا نکنه.بچم خیلی ضعیفه ولاغرترم شده.تو این کرونا اصلا نمیخوام ببرمش بیمارستان

۲سال

ببین برای سوزش ادرارش  چون عفونت ادرار داره احتمالا ازیترو مایسین بدید البته اگه ببری دکتر خیلی بهتره 

اگه هم اسهال و استفراعش خیلی شدیده ،کپسول دیلیست روزی یکبار ،کپسول رو باز میکنی داخل دو قاشق اب و بهش میدی ،بچه های خیلی کوچیک روزی یکی حتی اگه خودتونم خدایی نکرده اسهال و استفراغ شدی ۱۲ ساعتی یکی ،یعنی فقط معجزه میکنه من فوق تخصص کودک معرفی کردن این کپسول رو دارو خونه هم بری توضیحات تکمیلی تر بهت میدن اسمش دیلیسته

2706