2726
عنوان

خانما دیروز سزارین شدم خیلییییییی شیرم کمه تروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 147 پست
ببین رک بگم کل عمل یه حس بد داری فقط چون حس میکنی همه چیو اما ترس نداره

☹️☹️☹️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پمپ درد میگیری هر چند من خیلی کم درد داشتم نازی بعد سزارین یه روز خوابیدم من .ده روز تمام تو راه ب ...

مررسي عشقم از راهنماييت❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بله  هفته ۹ممنونم  نمیدونم برام میمونه تا زایمان یا نه 😔 منم خیلی ویار دارم ببخشید تو خ ...

عزيزدلم انشالله زوودتر خوب ميشي و ميگذره اين روزا برات و تا هفته ١٣.١٤ تموم ميشه❤️

2728
قربانت😘😍 ان شاا... که زایمانت خیلی راحت باشه و صحیح و سالم بغلش کنی😍😍راستی پسر بود؟ چقدر دیر م ...

تنت سلامت باشه عزيزم مررسي❤️

اره پسره

ببين خوودم چي ميكشمم يه روز اندازه ١ ساله

ممنونم عزيزم كاش زودتر بگذره تموم بشه خسته شدم خيلللي خستم ضعيف شدم

نگران نباش عزیزم سعی کن سه ماه اخر رو استراحت کنی 

احتمالا اوضاعت بهترمیشه سه ماه اخر .اصلا هم بحرف کسایی که میگن ماهای اخر سخته و خواب نداریم و اینا گوش نده چون بارداری هرکس یجوره.

انشاالله خیلی راحت زایمان میکنی

خدایاشکرت
نگران نباش عزیزم سعی کن سه ماه اخر رو استراحت کنی  احتمالا اوضاعت بهترمیشه سه ماه اخر .اصلا هم ...

انشالله عزيزم ممنونم❤️❤️❤️❤️

مرسی🧡🧡

خدا حفظش کنه عزیزم😍

بارداری بقیه واسه من زود میگذره ولی حس میکنم تو خیلی وقته بارداری😬واسه خود آدم که خیلی دیر میگذره.من سر اینکه دکترم دو روز زودتر نوبت سز بزنه واسم کلی چونه زدم باهاش🤦‍♀️

❤️‍🔥

عزیزم این چیزایی که می گم رو با دقت بخون و انجام بده حتما نتیجه می گیری.

اول از همه هی به خودت تلقین نکن که شیرم کم هست. همون یه ذره شیری که میاد برای بچه کافی هست پس نگران نباش.

سینه رو با اب گرم خوب ماساژ بده از بالا به پایین تا روون بشه.

قبل این که بخوای نوک سینه رو بزاری دهن بچه با اب گرم نوک سینه رو ماساژ بده و له بیرون بکش تا نرم بشه و دهن بچه اذیت نشه.

اگه مدام با قاشق شیر بدی و شیشه دیگه سینه ات رو نمی گیره.

قرص یا قطره شیر افزا از داروخونه بگیر و بخور.

مایعات زیاد بخور.

پارچه گرم کن بزار رو سینه ات.

اگر باز بچه سینه رو نگرفت بیا بگو تا یه راه بگم که بگیره

بعد عملت دردت چطور بود؟ سوند درد داشت؟

جاش دو سه روز درد میکرد 

سوند نه اصن اذیت نشدم 

تازه چون دوقلو بودم از شب دوم پاشدم اصن استراحت نداشتم 

ولی انصافا دکترم حرفه ای بود و کارش بسیار عالی 

بهش اعتماد داشتم 

خودمم بیهوشی رو انتخاب نکردم سپردم به خودش