2737
2734
شرمنده دخالت میکنم ها  خب زندگی کنه با اون خانم  خالت چندین سال زندگیشو با خیانت سر کرد ...

باهاش صحبت کردیم ولی فکر اون زندگی رو دور نمیریزه. بهش میگیم این کارارو نکن داری زندگیتو خراب میکنی ولی گوش نمیده .نمیدونم چرا این جوری شد 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
ممنونم عزیزم انشالله حاجت روا بشی .چند بار رفت پیش روانشناس اما بهتر نشد پیش دکتر اعصابم رفت بهش قرص ...

شما وظیفه مهمی داری 

بهش سر بزن 

باهاش صحبت کن 

ببین الان مشکلش چیه 

نگاه من ۴تا روانشناس رفتم تا الان 

۱تهران 

۳تا شیراز 

ولی فقط یکیش بدرد میخورد بقیش حیف پول 

مشاوره مهمه ک خوب نباشه 

اگه مشاوره بد باشه بدتره رفتنش تا نرفتنش

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش صحبت کردیم ولی فکر اون زندگی رو دور نمیریزه. بهش میگیم این کارارو نکن داری زندگیتو خراب میکنی ...

بازم جسارت نشه 

احتمالا حالت مواخذه داره صحبتتون 

نگاه صداش کن بگو بشین برام تعریف کن بزار اینقد بگه ک حال خودش بد شه اصلا نگو چرا یا راه کار نده بهش فقط گوش کن 

کم.کم ی چن بار ک تعریف کرد هر سری فقط هر دفعه ی مورد کوچولو رو گوشزد کن 

نه یهو همه رو باهم بگی ها

2731
شما وظیفه مهمی داری  بهش سر بزن  باهاش صحبت کن  ببین الان مشکلش چیه  نگاه من ...

متاسفانه ازش دورم اونا یه شهر دیگه ما یه شهر دیگه فاصلمون زیاده فقط درحد چند ماه یک بار میتونیم بهش سر بزنیم 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
متاسفانه ازش دورم اونا یه شهر دیگه ما یه شهر دیگه فاصلمون زیاده فقط درحد چند ماه یک بار میتونیم بهش ...

تلفنی باهاش صحبت کن 

عزیزم 

ان شا الله خدا ارامش بده بهش 

حمد خوندم

متاسفانه ازش دورم اونا یه شهر دیگه ما یه شهر دیگه فاصلمون زیاده فقط درحد چند ماه یک بار میتونیم بهش ...

سوره عصرم خوندم برا ش

2738
ببخشید میشه بپرسم این دعای توی امضاتون چیه؟دعای خاصیه؟ برای چی خونده میشه؟ 

نام خداست 

ب معنی ای دوست تر از هر چه دوست 

برای محبت و معشوق

ببخشید میشه بپرسم این دعای توی امضاتون چیه؟دعای خاصیه؟ برای چی خونده میشه؟ 

خوب کردی پرسیدی آبجی 💋

2706