2726

با اینکه از لحاظ ظاهر و همه چیز موقعیت خوبی دارم ولی اعتماد بنفسم کمه.وقتی تو جمع حرفی میزنم بعدش همش خودمو سرزنش میکنم که چرا حرف زدم و خودمو ضایع کردم یا نه

اونقدی که حرف زدن عادی برام سخت شده همش کلمه کم میارم

لایکم‌کنید پلیز

اسی منم مث تو

دیشب داشتم تو گروه خاله و دختر داییام حرف میزدم همین حسو داشتم!

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین دختر دایی من بنده خدا موقعیت خانوادگیش اجتماعیش تحصیل وکار همه چیز صفره ولی با اعتماد به نفسش خ ...

خب چیکار کنم که اعتماد بنفس بگیرم؟؟؟با اینکه همه بهم احترام میزارن ولی بازم اذینم

خب چرا اینجوریم؟؟؟

نمیدانم !! 

چرا خودمونو کمتر از بقیه میبینم یا حس میکنیم بقیه از ما خوششون نمیاد 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه