2726
عنوان

درمان ورم شدید و طولانی مدت معده

| مشاهده متن کامل بحث + 9963 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چه موقع اینها رو بخوریم

نونتو نون سنگک کن . بعد سیب زمینی خام یه دونه کوچولو رو  با شکم خالی ناشتا نه مثلا قبل ظهر یا بعدازظهر که معدت خالی قطعه قطعه کوچک کن بجو بخور اسن برا زخم و التهاب خوبه .

زردچوبه به اندازه بین دوتا انگشتت بیاد ولی این زردچوبه رو نمیدونم کی باید بخوری میپرسم بهت میگم

2728
یعنی چه موقع اینها رو بخوریم

ای سقز هم ک دوستمون گفتن همون ادامس کوهی شیره درخت بنه برا عفونت معده خیلی خوبه رفتی بگیری بگو نوع هوردنیشو میخوام و صنعتیش نباشه میتونی با اب جوشش بدی بعد بخوری ولی من هیچتاشونو امتحان نکردم فعلا . قبلا هم فقط دنبال درمان شیمیایی بودم زایمان کنم دنبال همینا میرم

از عطاری میخریدی ؟

نه

اینجا سوپر مارکتها هم دارن، چون درختش همینجا هست ولی از جایی که صنایع دستی میفروختن گرفتم.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
چقدر خوب ما باید سفارش بدیم  از جاهای دیگه

🌺💚🌺

از یه جای مطمئن بگیر، إنشاءالله هرچه زودتر خوب میشی گلی 💚💚💚

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706