2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توجه کن👇🏻👇🏻👇🏻

حالا من فقط دو سه سطر اولش رو خونده بودم و به نظرم خوب بود، ادامه‌ش خیلی ابتدایی و غیرشاعرانه‌ست که! سهراب اگه زنده بود و می‌دید اینو بهش منتسب کردن چقدر ناراحت میشد 😁

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
2731
حالا من فقط دو سه سطر اولش رو خونده بودم و به نظرم خوب بود، ادامه‌ش خیلی ابتدایی و غیرشاعرانه‌ست که! ...

عیر شاعرانه نیست 

شعر نو هست 

از کجا میدونید منتسب کردن بهش ؟

سهراب سپهری فک میکنم تولدش بعد نیما یوشیج هست 

و شعر نو میگفته 

اگه اینجوری باشه باید هر شعری که به نظرمون شاعرانه نیست بیگیم منتسب کردن به شاعر؟

قسد بی احترامی ندارم 

فقط یه صحبت دوستانه هست😄

حالا من فقط دو سه سطر اولش رو خونده بودم و به نظرم خوب بود، ادامه‌ش خیلی ابتدایی و غیرشاعرانه‌ست که! ...

بله با دیدن مطلب شما نظرم عوض شد

اخه اکثر سایت این شعرو به اسم سهراب سپهری ثبت کردن هرچند ادم نباید اعتماد کنه 

بله من هم ادامه شعرو خوندم به نظرم ابتدایی اومد 

من فکر کردم شما این چند سطر معروفو میگید ابتدایی

خیلی معذزت میخوام از شما🙏🏻

عیر شاعرانه نیست  شعر نو هست  از کجا میدونید منتسب کردن بهش ؟ سهراب سپهری فک میکنم تولد ...

حالا من معمولن سر یه موضوع زیاد بحث و اصرار نمی‌کنم اما چون هم خودت به شعر علاقه داری هم من، ادامه میدم 😁

مساله اصلن برتری شعر کلاسیک به شعر نو نیست، مساله اینه که یک شعر خوب ویژگی‌هایی باید داشته باشه که اونو از یک حرف معمولی متمایز کنه، که این شعر اینجوری نیست، یک کلام ساده غیرشاعرانه‌ست.

این حالا یک بحث جداست چون شاعرهای خوب هم ممکنه شعرهای بد داشته باشند، اما اینکه چرا میگیم اسم شاعرش غلطه فقط نظر شخصی من نیست، دلیل قطعی‌ش اینه که این شعر در هیچ کدوم از آثار سهراب سپهری ثبت نشده، اشتباهی یه جایی در نت زیرش اسم سهراب رو نوشتن و بعد هی تکرار شده.

این موضوع برای خیلی از شاعرها و نویسنده‌های دیگه هم صادقه، خیلی از چیزایی که به اسم فروغ یا شاملو می‌خونیم هیچ ربطی به این شاعرها نداره. معمولن وقتی به طور مستمر آثار یک شاعر رو می‌خونیم و با زبان شعری‌ش آشنا می‌شنیم راحت‌تر میتونیم تشخیص بدیم که یک شعر میتونه متعلق به اون باشه یا نه

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
بله با دیدن مطلب شما نظرم عوض شد اخه اکثر سایت این شعرو به اسم سهراب سپهری ثبت کردن هرچند ادم نباید ...

خواهش می‌کنم 🌺💖 

معذرت‌خواهی چرا؟ داریم در مورد موضوع موردعلاقه‌مون حرف میزنیم و از هم چیزهای جدید یاد میگیریم.

راستی اگه باز هم در مورد شعر تاپیک زدی و یادت بود، لطفن من رو هم صدا کن، شعر خوندن رو خیلی دوست دارم.

2738
حالا من معمولن سر یه موضوع زیاد بحث و اصرار نمی‌کنم اما چون هم خودت به شعر علاقه داری هم من، ادامه م ...

بله صحبت شما کاملا درست هست 

من در وهله اول فکر کردم شما از ابتدایی شعر منظورتون سطر های اولشه که بعد وقتی خودم بقیه شعرو خوندم 

فهمیدم کاملا درست میگید