2737
2734

با اینکه جواب دو تا غربالگری اولم low risk بود اما جواب سلفری مشکل کروموزومی نشون داده... خیلی نگرانم مهلت سقط قانونی هم گذشته.. الان میخوام آمنیو بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نگران نباش من زیاد دیدم، اینقدر استرس مادر میدن کلی هم پول میگرن آخرم هیچی نیست، فقط استرس نداشته باش

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

چرا وقتی خوب بوده جوابش بری سلفری؟

خطا که داره، ولی آمینو هم ریسک داره الان . انجام ندی بهتره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سلفری فک نکن اشتباه نشون بده تا بچه بزرگ تر نشده ی کاریش کن 😔😔😔

چرا ، فراوون دیدم جواب اشتباه شده

قبلا میفرستادن خارج نمونه رو، الان خودشون انجام میدن.خطا داره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
چرا وقتی خوب بوده جوابش بری سلفری؟ خطا که داره، ولی آمینو هم ریسک داره الان . انجام ندی بهتره

به خاطر اینکه سونو اکوژن روده نشون داد دکتر گفت نمیخواد سلفری بدی مهلت سقط گذشته اما انجام دادم مشکل نشون داد

بعضیا میگن آزمایشگاه ها برای اینکه آزمایش تکمیلی بدی جوابارو مشکل دار نشون میدن آخه این تست ها خیلی گرونه

دکتر میگه ۹۹ درصد سالمه  4 میلیون میدی جواب اشتباه بگیری؟ به نظرتون کلاهبرداری نمیکنن ؟

من امینو شدم ۱۷هفته ۳میلیون شد فرداش جوابو گفتن

ازمایشگاه کریمی نژاد

سالم بود

ریسک نکن هزینه کن بعدا خدایی نکزدع پشیمون نشی

به خاطر اینکه سونو اکوژن روده نشون داد دکتر گفت نمیخواد سلفری بدی مهلت سقط گذشته اما انجام دادم مشکل ...

آره آزمایش منم ریسک داون زدن، یه جا دیگه تکرار کردم با سونو دستکاری شده خوب نشون داد

خاک بر سرشون بی وجدانا.

سونوت تکرار کن معتبر تره، اکثرا برطرف میشه

خدایی نکرده بچه سالمت طوری نشه

2706