2737
2734
عنوان

مهاجرت کاری به استرالیا

595 بازدید | 5 پست

افرادی که قصد مهاجرت دارن و نمیدونن از چه راه هایی امکان پذیره باید عرض کنم خدمتشون که تنها پناهندگی نیست که موجب اقامت دائم و تابعیت میشه 

شما می تونید با تخصص کاری که دارید  یا برای ادامه تحصیل به کشور  پیشرفته ای مثل استرالیا مهاجرت کنید 

یکی از راه های مهاجرت به استرالیا از طریق کار هست شما می تونید از سایت های کاریابی استرالیا کارفرمایی رو پیدا کنید و با ارسال رزومه کاری تون کارفرمارو مجاب گکنید که با شما قرارداد ببنده و شما با یان کار می تونید ویزا کاری تون رو به دست بیارید 

این اخذ ویزا یک سری شرایط داره که می تونید این شرایط رو تو مقاله مهاجرت از طریق کار به استرالیا مطالعه کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون تحقیقات که من درباره استرالیا کردم هیشکی نکرده آخر هم به این نتیجه رسیدم که بتمرگم تو کشور خودم ...

نرخ بیکاری استرالیا 4 درصده یعنی شما اگر مدرک تحصیلی مورد تایید داشته باشی به راحتی اونجا مشغول به کار میشی تازه درآمدت سالانه نزدیک به 70 تا 100 هزار دلار به بالا میشه و میتونی زندگی مرفحی داشته باشی