2737
2739
عنوان

انتخاب اسم ترکی(پسر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 42 پست
الوین،چرا ایدین نمیذاری

آیدین اسم پسر عموی ،پدر شوهرمه پنجاه و سه سالشه😔

ولی اسم قشنگیه

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استارتر من ترکم اسم پسرمو ارسلان میذارم😍

انشاالله به سلامتی عزیزم.نامدار باشن پسر گلتون.اسم با ابهتیه❤️❤️

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
2738
ن ترک نیستم این اسما خیلی قشنگه ولی احساس میکنم دخترونس

عزیزم بین ما ترک ها اسم پسره و به حس نیست که،همه الان به نت دسترسی دارن و راحت معنی و جنسیت اسم رو میتونن بفهمن.منم اولیش نیستم دوروبرم زیاده اما چون فامیلم نیستن مشکلی ندارم که منم بذارم .

بازم ممنونم که نظر دادین🙏🙏❤️