2726
عنوان

کولیک

| مشاهده متن کامل بحث + 93 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بفرمایید جانم

جانت بی بلا عزیزم..

بچه من به دنیا اومد2900بود الآن 3250 هست بهداشت 3300 بود.دکتر گفت خییییلی کمه باید سه ساعت یه درجه و نیم شیر خشک بخوره تا دوهفته ی بعد دوباره مراجعه کنم بهش.البته بچه من وزنش افت داشت پنج روزش که بود2700شده بود

2728
جانت بی بلا عزیزم.. بچه من به دنیا اومد2900بود الآن 3250 هست بهداشت 3300 بود.دکتر گفت خییییلی کمه ب ...

ببین گلم زمانی که پسرم 3 روزگی زرد شد و بردمش پیش متخصص. وزنش کرد و گفت 150 گرم اضافه کرده. خیلی تعجب کرده بود. گفت بچه ها معمولا 10 روز اول کم میکنن. جالبه که پسرم با اینکه وزن اضافه کرده بود هیچوقت چاق نشد. الان 3/5 سالشه و خیلی لاغره. ولی خداروشکر سلامته. 

ببین گلم زمانی که پسرم 3 روزگی زرد شد و بردمش پیش متخصص. وزنش کرد و گفت 150 گرم اضافه کرده. خیلی تعج ...

منم پسرم بخاطر اینکه همه میگفتن با شیر خودم سیر نمیشه شیرخشک کمکیش دادم .ان شاءالله شهریورماه پنج سالش تمام میشه .لاغره برای من مهم نیست.ولی حرف دکتر یکم نگرانم کرده

منم پسرم بخاطر اینکه همه میگفتن با شیر خودم سیر نمیشه شیرخشک کمکیش دادم .ان شاءالله شهریورماه پنج سا ...

نگران نباش گلم. انشالله همیشه سلامت باشه. چاقی خودش یه نوع بیماریه. منم اصلا ناراحت نیستم پسرم لاغره. خداروشکر سلامته. 

نگران نباش گلم. انشالله همیشه سلامت باشه. چاقی خودش یه نوع بیماریه. منم اصلا ناراحت نیستم پسرم لاغره ...

مرسی عزیزم ان شاءالله همه بچه ها سالم و تندرست و خوشبخت باشن بچه های شما هم همینطور.

به دکتر گفتم پسرم دلدرد داشت گرپ میکسچر دکتر داده بهش میتونم به دخترم هم بدم گفت آره بگیر بده .خب چر ...

دادنش مشکل نداره عزیزم داروش ازاده براهمین دیگ ننوشته

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
اگر گرمیچر دادمش دایمتیکون قطع کنم؟

نه، همونم بده

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜