2726
عنوان

کولیک

93 بازدید | 24 پست

سلام دوستان.روزتون بخیر علائم نفخ نوزاد چی؟

دختر من34روزشه دائم مکم میزنه و باید دائم راه ببرمش که آروم شه در غیر این صورت جیییییغ میزنه و گریه میکنه.بردمش دکتر امروز قطره دایمتیکون داد.بنظرتون گرپ میکسچر بهتر نیست

اونم خوبه

من اینفاکول میدم خیلی خوبه 

دوره ش باید بگذره اینا یکمی بهترش میکنن ولی ن صد در صد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من منبع تجربه تو کولیک هستم دختر منو بعد کلی دارو گریپ واتر بهترش کرد 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2728

آره یکی از علائمش همینه

منم از گریپ میکسچر بهتر نتیجه دیدم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
دایمتیکون خوبه گرایپ واتر روتفلور عالیه

به دکتر گفتم پسرم دلدرد داشت گرپ میکسچر دکتر داده بهش میتونم به دخترم هم بدم گفت آره بگیر بده .خب چرا ننوشت رو نسخه من بدونم چقدر چند ساعته بدم بچه

براش شربت رازیانه از عطاری بگیر. خیلی موثره. دایمیتیکون هیچ تاثیری نداره.

خودم رازیانه میخورم برای افزایش شیرم.یعنی اثری نداره.چشم حتما میرم میگیرم فقط بنظر تون دخترم کولیک داره؟

به دکتر گفتم پسرم دلدرد داشت گرپ میکسچر دکتر داده بهش میتونم به دخترم هم بدم گفت آره بگیر بده .خب چر ...

هر ۸ ساعت ۲/۵ سیسی

تو بروشورشم نوشته

بری داروخونه خودشون میدن بهت

خارجیشو بگیر

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
خودم رازیانه میخورم برای افزایش شیرم.یعنی اثری نداره.چشم حتما میرم میگیرم فقط بنظر تون دخترم کولیک د ...

احتمال زیاد کولیکه گلم. چون دختره شربت رازیانه براش مشکلی نداره. جاریم میگفت تنها چیزی که روی دخترش اثر داشت همین بود. من نتونستم به پسرم بدم. البته 2 بار بهش دادم. فوق العاده بود ولی بعدش گفتن براش ضرر داره دیگه ترسیدم. فقط چون نوزاده حواست باشه حساسیت نداشته باشه. اگه دیدی حساسیت داد بهش نده. 

2706