2410
2553
دوستان برعکس افتاده عدد بتام ۷ ممیز خورده ای هس  7.529

منفیه

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منفیه پس . روز چندم سیکلی

امروز درست روز موعد پریودمه ولی تا الان خبری نیس 

بی بی زدم مثبت شد هاله انداخت ولی این منفی کلا یعنی بی بی ها الکی هستن؟ خودشم شک کردم دوتا بی بی زدم اولی کم رنگ شد دومی پررنگ تر از اولی الان عکسشو میزارم

2720

راستش من بیبی چک فقط پر رنگشو قبول دارم . خودم اینقدر گول خوردم با بیبی چک واسه همین هاله و کم رنگو قبول ندارم.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
راستش من بیبی چک فقط پر رنگشو قبول دارم . خودم اینقدر گول خوردم با بیبی چک واسه همین هاله و کم رنگو ...

دقیقا منم مث تو شدم فک کنم بعد این دوتا 

الان دلم میخواد پاره پورش کنم 😂

دقیقا منم مث تو شدم فک کنم بعد این دوتا  الان دلم میخواد پاره پورش کنم 😂

یک نصیحت خواهرانه. اگر واقعا تو اقدامی. هیچ وقت دنبال علتئم‌نباش پیش پیش. و همیشه بگذار حد اقل یک هفته تا ده روز از تاریخ پریودت گذشت بیبی چک بزن. اونم اگر پریودت مرتبه و مشکلی نداری. و اگر بیلی چکت همون لحظات اول پر رنگ شد بعد برو ازمایش بتا بده .هرچند جدیدا متاسفانه زیاد دیدم بیبی چک پر رنگ داشتن و ازمایش منفی

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2714
یک نصیحت خواهرانه. اگر واقعا تو اقدامی. هیچ وقت دنبال علتئم‌نباش پیش پیش. و همیشه بگذار حد اقل یک هف ...

چشم حتما ب حرفات عمل میکنم 

ولی اون خط هاله صورتی جالبه ک بعد ۲ دیقه ظاهر شد 

یعنی میشه ک بعد چن وقت بتا بره بالا؟

چشم حتما ب حرفات عمل میکنم  ولی اون خط هاله صورتی جالبه ک بعد ۲ دیقه ظاهر شد  یعنی میشه ...

من هیچ وقت زود بتا نمیدم تو این بارداری هم روز ششم بعد موعد دادم حدود ۱۲ هزار و خورده ای بود.فکر نکنم دیگه🤔