2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثبته. مبارکه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

مثبته چند روز از موعدت گذشته. اگر مشکل خاصی مثل لکه بینی و دردشدید و هر چیز مشکوکی نداری صبر کن ۷ تا ۸ هفته برو سونو ان شا الله قلبشم تشکیل میشه تا اون وقت.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
مثبته چند روز از موعدت گذشته. اگر مشکل خاصی مثل لکه بینی و دردشدید و هر چیز مشکوکی نداری صبر کن ۷ تا ...

فک کنم تو تاپیک برعکس افتاده بتام ۷ و خورده ای هس این مثبته؟

فک کنم تو تاپیک برعکس افتاده بتام ۷ و خورده ای هس این مثبته؟

اه من فکر کردم پانصد و خورده ای هست. نه اون ۷ و خورده ای کمه.کاش عکسشو میزاشتی ببینم رینج آزمایشگاهش چنده. زیر ده منفی

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
دوستان برعکس افتاده عدد بتام ۷ ممیز خورده ای هس  7.529

منفیه پس . روز چندم سیکلی

2706