2410
2553
عنوان

کی گفته این چرندیاتو

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 104 پست
شکمتم تخت شد؟سز بودی یا طبیعی؟اگه سز از کی شکمبند بستی؟

آره شکمم قشنگ جمع شد هرکی بچه ب بغل میدید میگفت اصلا بهت نمیاد تازه زایمان کرده باشی. طبیعی بود اومدم خونه مامانم چادر داد گفت حتما ببند ولی ۵ ۶ روز بیشتر نتونستم ببندم 

ولی الان قرص ال دی میخورم چاق شدم باشگاهام ک تعطیل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیاد عزیزم هیچیشون نمیشه من اعتماد به نفسمو شوهرم گرفته ازم 6ساله به خدا یه عکس ازخودم توگوشیم ندار ...

افراد دور و بر ما خیلی تو اعتماد به نفسمون نقش دارن. من یادمه مجرد بودم خیلی میگفتن چهرت به دل میشینه ارامبخشه. خوش به حالشوهرت. شوهر کردم اوایل میخواست سر به سرم بزاره به خاطر قوز رو بینیم بهم میگفت دماغ نگاه. منم میگفتم پول بده برم عمل کنم(الکی) خودش برمیگشت میگفت شوخی میکنم. هر چیزی طبیعی  قشنگهتره. 

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
2720
عزیزم پس شاید حساس شدی یا فکر خودته

نمیدونم شاید من حساس شدم ولی هرچی که هست اطرافیان خیلی تو اعتماد به نفس تاثیر دارن خیلی زیاد

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓

می گن یه مرده کچل بود فقط سه تا مو داشت. گفت خدایا شکرت میتونم موهامو ببافم.شب خوابید صبح بلند شد دید یکیش ریخته.دوتاداره گفت خدایا شکرت میتونم فرق باز کنم. روز بعد بیدار که شد دید ۱ دونه مو مونده گفت خدایا شکرت میتونم بخوابونم موهامو عقب. روز بعد کامل کچل بود. گفت خدایا شکرت. چی بود مو راحت شدم. دیگه یه ساعت جلو اینه نیستم مو حالت بدم.

حالا مهم فقط دید ما به زندگیه

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
اها ۱۸ سالته.ببین عزیزم تا تو ی موقعیتی قرار نگرفتی درموردش نمیتونی از دور نظر بدی.خوبه ک مثبت اندیش ...

منظورشو متوجه نشدی 

واقعا معیاری وجود نداره چیزیه که مد و جامعه داره بهت القا میکنه تو گذشته زنای چاق با صورت پر از مو زیبا بودن و معیار زیبایی این بود و الان برعکسشه 

این که ادما برای زیباتر شدن تلاش کنن برای سلامتیشون لاغر کنن و هر عملی تو این راستا انجام بدن اصلا ایرادی نداره

ولی همه زنای دنیا نمیتونن ترک سلولیت هاشونو صاف کنن

همه دنیا نمیتونن دماغشون که غوز داره عمل کنن همه نمیتونن لبای نازکشونو یا بالاتنشو پروتز کنن فقط بخاطر این که معیار جامعه اینه

مثلا یه خانومی با همون دماغ غوز دار زیباست به صورتش میاد ولی همه اصرار دارن حتما باید عملش کنی تا خوشگل بی نقص بشی در حالی که این ابدا درست نیست

اره شاید سلولیت ترک قشنگ نباشه شاید تیرگی زیربغل بخاطر شیو کردن زیبا نباشه ولی عیب  نیست ما همه انسانیم و اینام طبیعیه یه خانوم نباید بخاطر داشتنشون شرمنده بشه و خجالت بکشه 

معتقدم اینو نسل وجود مخصوصا دهه ۸۰ بهتر درک میکنه

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد                         سعادت ان کسییابد که از تن ها بپرهیزد
2714
مامانم هميشه ميگه سبزه هاتودل برووبانمكن سفيدا شيت(معنى شيت به فارسى نميدونم چيه تركاميفهمن چى ميگم) ...

اینم یجور دیگه غلطه که درواقع سبزه ها رو برتر میدونه،هردو درتوع خودشون خوبن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اره تازه ۱۲ هفته دارم میشم اخه الا روغن زیتون اصل که جایی ندارن 

ما داریم ولی گرونه،مال پدرشوهرمه اصله وحتی کودشیمیایی نخورده

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
زشت و زیبا جالبه این کلمات چرا باید یه سریا یا یه سری مشخصه ها رو زشت ببینیم؟ چرا نباید از چشممون ...

من نمیگم بده یا خوبه.اما ذات هرچیزی سرجاشه و نمیشه تغییر داد.مثلا همه شیرینی دوست دارن ولی از تلخی بدشون میاد .خوب نمیشه گفت ن ما جا انداختیم!یعدشم قرار نیست واسه معایبمون بشینیم غصه بخوریم ک.منم گفتم یا اصلاح باید کردیا باهاش کنار اومد.یعنی شما میگی مثلاخانومی ک زایمان کرده و ترک خورده باید بگه الان زیباتر شدم؟

من اینارو الان شنیدم🙄🙄🙄تا الان شنیده بودم سبزه ها با نمکن موی حالت دارو فر جذابتره و.....

ولی اونایی که دارن قدر نمیدونن

صدتا تاپیک هنینجا زدن حتی حاضرن ضرر به بدنشون برسه ولی سفید بشن

یا گفتن رفتیم موهامونو صاف کردیم کلی ریزش پیدا کرده

اره تازه ۱۲ هفته دارم میشم اخه الا روغن زیتون اصل که جایی ندارن 

ایشون روغن های مرغوب گیاهی دارن منو دوستام ازشون خرید کردیم..

Men25374 

میتونین سفارش بدید خیالتون راحت 

کاربر قدیمی هستن برید سرچ کنین اقای مِن نی نی سایت 

تاپیکای قدیم و تعریف کاربرا رو میاره برا اینکه مطمئن شید

وااااا🙁 
2706