2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
2050

بچه ها

کار مقاله نویسی، خلاصه نویسی، تحقیق، رونویسی، تایپ،ترجمه، پاورپوینت و امتحان زبان

برا دانشجو ها و دانش آموزا انجام میدم

به پولشم نیاز دارم💚

ممنون میشم اگه کسیو سراغ دارید منو بهش معرفی کنین

من کسی هستم که معتقده هرکسی لایق خوش رفتاری و مهربونی من نیس✨ اگر دیدی جایی باهات تند رفتار کردم بدون تقصیر خودت بوده و اگر باهات مهربون بودم بدون خیلی آدم خاصی هستی💜 توهین ممنوع🚫 نه من میکنم نه شما خب؟ اگر از من خوشت نمیاد پس با من حرف نزن و درآخر به امید روزی که زن مقابل زن قرار نگیره🌏
2104

چیزی که میخوام Vs چیزیکه میشه😅

تاپیک امضام🍃🌺🍃روزی پدری همراه پسرش به حمام عمومی رفت.در حمام پدر از پسر خود طلب آب نمود.پسر با بی حوصلگی رفت و از گوشه ای کاسه سفالین ترک خورده و رسوب گرفته ای که مخصوص آب ریختن روی تن و بدن مردم و نه برای نوشیدن آب بود، پیدا کرد و آبی نه چندان خنک یافت و برای پدر برد..پدر به مجرد دیدن کاسه و آب اندکی مکث کرد، لبخند زد و رو به پسر گفت:با دیدن این کاسه یاد خاطره ای افتادم..چندین سال پیش وقتی خود من نوجوانی کم سن و سال بودم همراه پدر به حمام عمومی رفتم، درست مثل امروز که من از تو آب خواستم، آن روز هم پدرم از من آب خواست..من برای اینکه برای او آب بیاورم، گشتم و لیوان بلوری و تمیزی یافتم و آبی گوارا و خنک در آن ریختم و با احترام به حضور پدر بردم..!" امروز، من که چنان فرزندی برای پدر بودم، پسری چون تو نصیبم شده که با بی حوصلگی در چنین کاسه کثیف و ترک خورده‌ای برایم آب آورده..!حال درآینده چه اولادی قرار است نصیب تو شود خدا می داند و بس...!🍃🌺🍃
1718