2058
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2051

بچه ها

کار مقاله نویسی، خلاصه نویسی، تحقیق، رونویسی، تایپ،ترجمه، پاورپوینت و امتحان زبان

برا دانشجو ها و دانش آموزا انجام میدم

به پولشم نیاز دارم💚

ممنون میشم اگه کسیو سراغ دارید منو بهش معرفی کنین

من کسی هستم که معتقده هرکسی لایق خوش رفتاری و مهربونی من نیس✨ اگر دیدی جایی باهات تند رفتار کردم بدون تقصیر خودت بوده و اگر باهات مهربون بودم بدون خیلی آدم خاصی هستی💜 توهین ممنوع🚫 نه من میکنم نه شما خب؟ اگر از من خوشت نمیاد پس با من حرف نزن و درآخر به امید روزی که زن مقابل زن قرار نگیره🌏
2081

چیزی که میخوام Vs چیزیکه میشه😅

تاپیک امضام🍃🌺مردی با پدرش در سفر بود که پدرش از دنیارفت..از چوپانی در آن حوالی پرسید:«چه کسی بر مرده‌های شما نماز می‌خواند؟»چوپان گفت ما شخص خاصی را برای این کار نداریم، خودم نمازِ آن‌ها را می‌خوانم.مرد گفت خوب لطف کن نماز پدر مرا هم بخوان..چوپان مقابل جنازه ایستاد و چند جمله زمزمهکرد و گفت:نمازش تمام شد!مرد تعجب کرد و گفت:این چه نمازی بود؟!و چوپان گفت:بهتر از این بلد نبودم!مرد از روی ناچاری، پدر را دفن کرد و رفت..شب‌هنگام در عالمِ رویا پدرش را دید که روزگارِ خوبی دارد! از پدرش پرسید چه شده که این‌گونه راحت و آسوده‌ای؟!پدرش گفت:هرچه دارم از دعای آن چوپان دارم..!مرد فردای آن روز، به سراغِ چوپان رفت و از او خواست تا بگوید در کنارِ جنازه پدرش چه دعایی خوانده؟!چوپان گفت:وقتی‌ کنار جنازه آمدم و ارتباطی میان من و خداوند برقرار شد با خدا گفتم:خدایا اگر این مرد امشب مهمانِ من بود یک گوسفند برایش زمین می‌زدم؛ حالا که این مرد امشب مهمان توست ببینم با او چگونه رفتار می‌کنی..!به نامِ خدای آن چوپان..گاهی دعای یک دلِ "صاف" از صد نمازِ یک دلِ پرآشوب بهتر است...🍃🌺🍃
1718