2733
2734

سلام دوستان کسی اینجا هست سینه هاشو عمل کرده باشه راضی هستید؟من بعد کاهش وزن سی و چهار کیلیویی که داشتم سینه هام افتضاااح شده شل و آویزون و چروک عین سینه پیرزنها میخواستم لیف کنم سینه هامو دنبال دکتر خوب و معروف و کاربلد هستم لطفا اگر دکتر خیلی خوبی سراغ دارید بام معرفی کنید خیلی ممنون میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم دلیل نمیشه اگ ی دکتر برای ی نفر کارو خب انجام داده برای بقیه هم خوب باشه مثلا من پیش دکتر سلطانی فر عمل کردم بینیمو من راضیم ولی یکی دونفر دیگ نه بگرد دنبال ی دکترهای  ک ترتمیز باشه معتبر باشه چندتا از مریض هاشون از نزدیک ببین کدومش به دلت میشینه

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
منم دوس دارم عمل کنم عیب هیکلم سینه هامه. اکثر اونایی ک لاغر میکنن سینه هاشون خراب میشه. بعدش چاق هم ...

دقیقا انگار توش خالی می شه!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
2738
عزیزم دلیل نمیشه اگ ی دکتر برای ی نفر کارو خب انجام داده برای بقیه هم خوب باشه مثلا من پیش دکتر سلطا ...

شما پیش سلطانفر عمل کردید

منم میخاستم برم پیشش ولی وقت خیلی دیرمیداد

رفتم کریمی

کلینیک بهمن عمل کردید

شما پیش سلطانفر عمل کردید منم میخاستم برم پیشش ولی وقت خیلی دیرمیداد رفتم کریمی کلینیک بهمن عمل ک ...

بله عزیز من سال ۹۸ پیششون عمل کردم کلنیک بهمن

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷