2733
2734
عنوان

متاهلا بیان.اردواج مرد درونگربازن برونگر

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 42 پست
اسپرگر چجوریه عزیزم ؟

سرچ کنید

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
دقیقا شوهرمن اینجوریه  منم اصلا خوشم نمیاد زیاد با کسی دوست بشم و رفت و اند کنم  گاهی با ...

اینا از مهمترین مسایلیه که متاسفانه قبل ازدواج کمتر بهش توجه میشه و واقعا میتونه واسه هرکدوم از زوج ها عذاب اور باشه من از اول به همسرم گفتم زیاد اهل رفیق بازی و مهمونی و دورهمی نیستم همسرمم گفت منم همینطوریم الان خواهرم و شوهرش هردو برون گران یکسره مهمونی و بیرون با دوستاشونن به ما میگن آدم به دور😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا از مهمترین مسایلیه که متاسفانه قبل ازدواج کمتر بهش توجه میشه و واقعا میتونه واسه هرکدوم از زوج ...

چه خوب ک شوهر شمام مث خودته خیلی خوبه این خیلی 

ولی ما ک برعکسیم گاهی در اختلافیم 

من پسرم ۴ سالشه میترسم تنهایی بزارمش دم اینا بازی کنه ولی شوهرم میگه تو چرا اینجوری و فلان و بزار بچه بره بیرون بازی کنه 

اینجور چیزا اختلاف داریم

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊
2728
شوهر من درون گرا بود.فاجعه بود.خدا صبرت بده

عزیزم .تاپیک خای قبلتو خوندم مشکل شما بی غیرت بودن شوهرت بود .دروغ گفتناش بود.اینارو آدم‌نمیتونه تحمل کنه 

من خداروشکر دروغ نمیگه غیرتیه اصلا اهل بی غیرتی نیست

عزیزم .تاپیک خای قبلتو خوندم مشکل شما بی غیرت بودن شوهرت بود .دروغ گفتناش بود.اینارو آدم‌نمیتونه تحم ...

اره علت طلاق ما درونگرا بودنش نبود.ولی من با کم حرف بودنش خیلی مشکل داشتم.دوس داشتم باهام حرف بزنه تریف کنه ولی همش تو گوشی بود.من برعکس خیلی برونگرام.همش تریف میکنم میگم‌میخندم.مشاور طلاقم رفتیم گفت اینو ک اون درنگراس من نه

ولی علت طلاق این نبود.

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
2738
اره علت طلاق ما درونگرا بودنش نبود.ولی من با کم حرف بودنش خیلی مشکل داشتم.دوس داشتم باهام حرف بزنه ت ...

توکل بخدا عززیزم منم‌ میگم هیچ زندگی و بدون مشکل تنست زن و شوهر درکنارهم کامل میشن منم سعی میکنم کوتاه بیام چون خصلت مردا اینه ک یکم تندن

توکل بخدا عززیزم منم‌ میگم هیچ زندگی و بدون مشکل تنست زن و شوهر درکنارهم کامل میشن منم سعی میکنم کوت ...

اره حساس نباش.درونگراها در عوضش عصبی نیستن.

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
دقیقا حرف شوهرمنو میزنی😂الان خوشبختین؟؟مشکلی نیست 

بله خوبه زندگیمون 

ولی گاهی اختلافایی پیش میاد بینمون

شما چطور ؟ 

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊
من ۶ ماهی هست عروسی کردم 

چطوره اختلاف دارین سر همین موضوع؟