2726

گوشیما فکتوری ریست کردم ،بازگشت به تنظیمات کارخانه کردم

حالا همه عکسا و فیلم ها پاک شده

دارم از غصه دق میکنم 

عکسای ماهگرد بچه ام،ختنه سورانش

خیلی ناراحتم

از بس گریه کردم چشام باز نمیشه

توراخدا بگید امکان برگشتشون هست؟

با کدوم برنامه؟؟؟؟

خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره ببر موبایل فروشی میتونن ولی هزینه زیادی میگیرن چند سال پیش خواهرم ۱۰۰ تومن داد 

فکر کنم ۵ سال پیش بود

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،
دیگه تنظیماتوکارخانه زدی نمیشهوبرش گردون  اماازبازار  برنامه ریکاوری عکسهارو دانلودکن باز ...

چندتا برنامه دانلود کردم 

فقط عکسای رو‌مموری برگشت

عکسای خود گوشی برنگشت

چیکار کنم     

خدایا شکرت   
اره ببر موبایل فروشی میتونن ولی هزینه زیادی میگیرن چند سال پیش خواهرم ۱۰۰ تومن داد   فکر ...

البته او ریست‌ نکردها پاک کرده بود

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،
 اونقدرا مهم نیست بشینی ایقد گریه کنی ولی شاید بشه برگردوند

واسه من خیلی مهم بود

بخاطر عکس گرفتن از بچه ام پولامو جمع کردم تا تونستم یه گوشی خوب بخرم که عکسای باکیفیت بگیرم ازش 

الان همه اش رفت  

خدایا شکرت   
واسه من خیلی مهم بود بخاطر عکس گرفتن از بچه ام پولامو جمع کردم تا تونستم یه گوشی خوب بخرم که عکسای ...

عزبزم الهیی..

برمیگرده برو پیش گوشی فروشی یه کاری واست میکنه خودتو ناراحت نکن

اره ببر موبایل فروشی میتونن ولی هزینه زیادی میگیرن چند سال پیش خواهرم ۱۰۰ تومن داد   فکر ...

جهنم از پولش

شوهرمم آشنا موبایلی زیاد داره 

ولی تا هفته دیگه مغازه ها بستن

من تا هفته دیگه دق میکنم

فقط میخواهم بدونم برمیگرده یا نه

خدایا شکرت   
2706